Zıt Kutuplar 1.Bölüm (Videolu)

Mr.At

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
Doğu ile Batı birbirini hiç sevmeyen iki kardeştir.Birbirleriyle benzemeyi bırakın her konuda ve durumda birbirlerine muhalefet ederler ve karşı olurlar.Doğu Fenerbahçe taraftarıyken,Batı Galatasaray taraftarıdır.Doğu Arabesk Müzik hastasıyken,Batı Klasik Müzik hastasıdır.Doğu çalışkandır,Batı tembeldir.Bunlar gibi onlarca maddeyi ard arda sıralayabiliriz.Doğu ile Batı'nın annesi Belgin seneler önce Doğu ile Batı'yı okula almaya giderken trafik kazası sonucu ölmüştür.Onlara senelerdir Babaları bakmaktadır.Babalarının bir araba tamir dükkanı vardır.Bu ailenin oturduğu mahallede çok eğlenceli ve tip tip elemanlar vardır.Doğu,Batı ve Baboş ile mahalledeki tip tip elemanlar arasında geçecek olan komik,eğlenceli ve absürd olaylar Dizi'nin konusunu çok farklı ve güzel yerlere saptıracak.Gönderme ve Klip'leriyle gelecek olan Zıt Kutuplar izlemektesiniz. Rahat olun.İyi seyirler.

#zıtkutuplar

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,368
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
zaten doğu batı çatışması var iyicesine bu üçün dünya savaşına sebeb olabilir

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Eline sağlık. Batı klasik müziği saymazsak aynı ben. :A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Tam izlemedim çok uzun. Yönetmen uzatmış gibi geldi bana. Neredeyse hiç konuşmaya denk gelmedim. :D
En güzel yerini söyle de orasını tam izleyeyim. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çok müzikli olmuş müziği azaltıp replikleri çoğaltmalısın bi de süresi kısalmalı. :)

Elinize emeğinize sağlık. :)

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Oyuncuların replikleri söyleyişi Arda Turan'ın İspanyolcası gibi.:D

2:03'te.:)

rengarenk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
94
Puanı
129
öncelikle elinize kolunuza sağlık, çok uğraştırıcı olsa gerek.
sonra şunu diyeceğim senaryo ben okurken çooook keyifliydi, oysa ki yönetmen absürdlüğü abartmış da abartmış. sahneler kısalmalı ve müzikler aza inmeli, basitleştiriyor işi. bir de arabesklik ve dram çok abartılmış yahu :D total dizisi olmuş bu haliyle. bir de hayrettin çok baskın bir karakter, kafamda canlanan hayrettin çıkmadı karşıma :D tabii küçük arkadaşımızı da tebrik ediyorum ama zor bir rolü vermişsiniz ufacık çocuca :D sen oynayaydın ya. sonuç olarak tebrik ediyorum, eleştrilerimizi dikkatle değerlendireceğinizi düşünüyorum :)

ha bir de unutamayacağım, yapacağım, edeceğim şeklinde söylenen kelimelere yapmacık duruyor. yapıcam, edicem şeklinde günlük konuşma dilinde olursa çok daha gerçekçi olur :)
go on! :)

Mr.At

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
öncelikle elinize kolunuza sağlık, çok uğraştırıcı olsa gerek.
sonra şunu diyeceğim senaryo ben okurken çooook keyifliydi, oysa ki yönetmen absürdlüğü abartmış da abartmış. sahneler kısalmalı ve müzikler aza inmeli, basitleştiriyor işi. bir de arabesklik ve dram çok abartılmış yahu :D total dizisi olmuş bu haliyle. bir de hayrettin çok baskın bir karakter, kafamda canlanan hayrettin çıkmadı karşıma :D tabii küçük arkadaşımızı da tebrik ediyorum ama zor bir rolü vermişsiniz ufacık çocuca :D sen oynayaydın ya. sonuç olarak tebrik ediyorum, eleştrilerimizi dikkatle değerlendireceğinizi düşünüyorum :)

ha bir de unutamayacağım, yapacağım, edeceğim şeklinde söylenen kelimelere yapmacık duruyor. yapıcam, edicem şeklinde günlük konuşma dilinde olursa çok daha gerçekçi olur :)
go on! :)
Dizi Bursa da çekiliyor.Yani benim oynamam imkansız.Zaten Cast ve diğer şeyler yönetmenle alakalı.
Benimde karşıma böyle Hayrettin çıkacağını tahmin etmezdim.
Bu arada yorumun için teşekkürler, zaten ilk bölümdeki neredeyse tüm sahneleri yönetmen yazmıştı.Benim yazdığım sahnelerden fazla eser yoktu.

rengarenk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
94
Puanı
129
Dizi Bursa da çekiliyor.Yani benim oynamam imkansız.Zaten Cast ve diğer şeyler yönetmenle alakalı.
Benimde karşıma böyle Hayrettin çıkacağını tahmin etmezdim.
Bu arada yorumun için teşekkürler, zaten ilk bölümdeki neredeyse tüm sahneleri yönetmen yazmıştı.Benim yazdığım sahnelerden fazla eser yoktu.
Hayrettin çok iddialı bir karakter. beklentim yüksekti. kaldı ki senaryodan epey keyif alıyorduum ben. şeyi sorcam kurguda senaryoda tek isim yazıyor, neden yönetmenin de adı yazmıyor peki :)

Mr.At

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
Hayrettin çok iddialı bir karakter. beklentim yüksekti. kaldı ki senaryodan epey keyif alıyorduum ben. şeyi sorcam kurguda senaryoda tek isim yazıyor, neden yönetmenin de adı yazmıyor peki :)
kurgu,öykü benim çünkü.Senaryo ise o bir iki bölüm yazmasına rağmen benim daha çok bölüm yazmam.