Zümrüdüanka'nın Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
FOX'un başarılı ve reyting rekortmeni dizisi Zümrüdüanka yeni sezon açılışını yapmak için hazırlanıyor.

Pastel Film'in yapımcılığını üstlendiği; Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Hatice Aslan, Selim Bayraktar ve Ayten Uncuoğlu gibi isimlerin başrollerini üstlendiği dizinin yayın tarihi belli oldu.

Zümrüdüanka 2.sezonuyla 12 Eylül Cumartesi akşamı FOX'ta.​

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
O zaman Savaşçı, Öğretmen ve Kimsesizler hariç tüm FOX dizileri 7-13 Eylül arası başlayacak. Neyse şimdiden bol çöküşler. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Rekortmen dediğin Mucize Doktor gibi 20 reyting alanlara denir bu dizi sadece Total'de en fazla 8-9 aldı ki sezon boyunca o reytinglere ulaşan bir sürü dizi oldu yani rekortmen falan değil. :)

Seninle bu konu üzerinde yorumlaşmıcam hatta hiç bir konu üzerinde yorumlaşmıcam beni bir daha alıntılamazsan sevinirim :)

• Olmamış
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Seninle bu konu üzerinde yorumlaşmıcam hatta hiç bir konu üzerinde yorumlaşmıcam beni bir daha alıntılamazsan sevinirim :)
Aaa doğru her zamanki gibi gereksiz yere trip attığını unutmuşum. Ben kendi fikrimi söyledim cevap vermek zorunda değilsin. Neyse ben de sana alıntı yapmak için ölüp bitmiyorum hadi hayırlar ola. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Aaa doğru her zamanki gibi gereksiz yere trip attığını unutmuşum. Ben kendi fikrimi söyledim cevap vermek zorunda değilsin. :)

Gereksiz yere trip atmıyorum ki tripte değil bir kadın oyuncu ile ilgili yaptığın yoruma kızgınım neyden bahsettiğimi anlamışsındır...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Gereksiz yere trip atmıyorum ki tripte değil bir kadın oyuncu ile ilgili yaptığın yoruma kızgınım neyden bahsettiğimi anlamışsındır...
Yoo gerçekten anlamadım kime ne demişim? Kimsenin görünüşüyle, fiziğiyle ilgili kötü bir yorum yaptığımı hatırlamıyorum eleştiriyorsam oyunculuğu zayıf olduğu için eleştirmişimdir kimden bahsediyorsan.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
:A 7 kötü bir rating mi sence @Özgür beğenmişsin sende ama 7 rating kötü değil ki dizi zirveyi bile gördü hatırlatayım da
7 reytinge kötü mü dedim ben? Mesajı beğendim çünkü rekortmen olması için daha önce alınmamış oranları alması gerekir. Rekortmenin kelime anlamına da uyuyor bu dediğim. Mesela SAK 21 reyting aldığında TNS rekoru kırılmıştı, Mucize Doktor da AB’de 20 aldığında rekortmen oluyor çünkü o gruplarda daha önce o reytingleri alan bir yapım olmamıştı.

• Beğendim
Reactions: Angelica and Aserat