Zümrüdüanka'nın Yeni Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
7 reytinge kötü mü dedim ben? Mesajı beğendim çünkü rekortmen olması için daha önce alınmamış oranları alması gerekir. Rekortmenin kelime anlamına da uyuyor bu dediğim. Mesela SAK 21 reyting aldığında TNS rekoru kırılmıştı, Mucize Doktor da AB’de 20 aldığında rekortmen oluyor çünkü o gruplarda daha önce o reytingleri alan bir yapım olmamıştı.

E o zaman Zümrüdüanka da kötü değilmiş dimi 7 almış diziye birisi kötü diyor sen beğeniyosun:D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Yoo gerçekten anlamadım kime ne demişim? Kimsenin görünüşüyle, fiziğiyle ilgili kötü bir yorum yaptığımı hatırlamıyorum eleştiriyorsam oyunculuğu zayıf olduğu için eleştirmişimdir kimden bahsediyorsan.

Layığını buldu ne demek ? bir kadın için böyle yorum olurmu

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
E o zaman Zümrüdüanka da kötü değilmiş dimi 7 almış diziye birisi kötü diyor sen beğeniyosun:D
Ben kötü demedim zaten. İkinci kez söylüyorum bunu. Ne benim mesajımda ne de beğendiğim mesajda kötü olduğuna dair tek bir şey yok. İstersen bir daha oku.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Layığını buldu ne demek ? bir kadın için böyle yorum olurmu
Sen galiba boşanmasıyla ilgili bunu yazdığımı sandın ama ben onu derken özel hayatıyla ilgili değil diziyle ilgili yorum yapmıştım. Koliba dizileri kötü olduğu için biraz da Kırgın Çiçekler sevenleri sinir etmek amacıyla yazmıştım. Keşke insanlarla hemen tartışmaya girmeden önce yazılanları doğru anlasan.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Sen galiba boşanmasıyla ilgili bunu yazdığımı sandın ama ben onu derken özel hayatıyla ilgili değil diziyle ilgili yorum yapmıştım. Koliba dizileri kötü olduğu için biraz da Kırgın Çiçekler sevenleri sinir etmek amacıyla yazmıştım. Keşke insanlarla hemen tartışmaya girmeden önce yazılanları doğru anlasan.

Boşanmasına yorum yapmadın diziyle ilgili yorum yaptın ve hoş bir değildi @denizz19 bile seni eleştirdi
gayette doğru anladım sinir etmek istediğinide anladım bu durum benim hoşuma gitmiyor ben defalarca forumda söylemişimdir bu gıcıklık yapılmasını sevmiyorum diye tartışmıyoruz konuşuyoruz daha fazla uzatmayalım iyi forumlar..

• Harika
Reactions: denizz19

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Beğendiğin yorum ratingi eleştiriyordu onu dedim
Beğendiğim yorum şu ve ben bunda reytingin eleştirildiğini ve diziye kötü denildiğini görmüyorum. Sadece dizi rekortmen değil rekor kırması için MD gibi olmalı diyor. İyice anlaşılsın diye ekleyeyim. Ne @Aserat ın yorumunda ne de benim mesajımda kötü bir anlam yok. :)
Rekortmen dediğin Mucize Doktor gibi 20 reyting alanlara denir bu dizi sadece Total'de en fazla 8-9 aldı ki sezon boyunca o reytinglere ulaşan bir sürü dizi oldu yani rekortmen falan değil. :)

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Beğendiğin yorum ratingi eleştiriyordu onu dedim
Normalde Özgür cevap verir de orada reytingi eleştirmiyor aksine rekortmen denilmesini eleştiriyor. Yoksa o da reytinglerinin ne kadar iyi olduğunu daha önce söylemişti ufak şeylerden nem kapmaktan vazgeç artık.
Boşanmasına yorum yapmadın diziyle ilgili yorum yaptın ve hoş bir değildi @denizz19 bile seni eleştirdi
gayette doğru anladım sinir etmek istediğinide anladım bu durum benim hoşuma gitmiyor ben defalarca forumda söylemişimdir bu gıcıklık yapılmasını sevmiyorum diye tartışmıyoruz konuşuyoruz daha fazla uzatmayalım iyi forumlar..
Tarzım senelerdir böyle. Maalesef biraz sivri dilliyim ama bu kadar süre boyunca sesini çıkarmayıp şimdi laf söylemen saçma geliyor. Neyse istemiyorsan muhattap olmam ki dediğim gibi öyle bir merakım yok. Bir dizi için insanlara düşmanlık yapacaksan yolun açık olsun.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ah yine başlamış :A
66d31d2e0fa369cb8478aea44bb1edbc.png

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sana bazen o kadar hak veriyorum ki. :A Keşke sadece yorum okumaya gelsem ama olmuyor tutamıyorum kendimi defalarca bile olsa açıklayasım geliyor. :A
Valla var aslında demek istediğim şeyler ama başıma gelecekleri bildiğim için sadece okumak yetiyor bana :A eskilerden ders aldım :A söylemek istediklerim söylenmiş zaten :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sabrına hayranım. :A Neyse @Aserat ı biraz daha sinirlendirmeni bekliyorum. :Z :A
Eh boşuna enler listesinde 2 senedir En sabırlı üye seçilmiyorum :A
@Aserat 'a pek kıyamıyorum aslında. O kendi kendini bitiriyor zaten :A
Yasak Elma yeterince onu sinir ediyor varlığıyla. Her yorumda damlamasından belli :A şahidim de @alperuz :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Eh boşuna enler listesinde 2 senedir En sabırlı üye seçilmiyorum :A
@Aserat 'a pek kıyamıyorum aslında. O kendi kendini bitiriyor zaten :A
Yasak Elma yeterince onu sinir ediyor varlığıyla. Her yorumda damlamasından belli :A şahidim de @alperuz :A
Bizden önce haberlerin altına bitiyor valla, ben böyle hater’lık görmedim. :A :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bizden önce haberlerin altına bitiyor valla, ben böyle hater’lık görmedim. :A :A
Çünkü çekememzlik var ve hak veriyorum kendisine. Her sezonu bir öncekinden daha harika olan bir dizisi olmadı sonuçta :A
Yasak Elma bir bölüm düşüşe geçse bayram ediyorlar ama bu dizinin diğerleri gibi bir bölüm durgun geçse sonrasında çökmeyip herzaman bir anda üstüne kata kata yoluna devam ettiğini unutuyor her defasında :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan and alperuz

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Beğendiğim yorum şu ve ben bunda reytingin eleştirildiğini ve diziye kötü denildiğini görmüyorum. Sadece dizi rekortmen değil rekor kırması için MD gibi olmalı diyor. İyice anlaşılsın diye ekleyeyim. Ne @Aserat ın yorumunda ne de benim mesajımda kötü bir anlam yok. :)

her dizi md olacak diye bir kural yok 7 rating almış hatta zirveyi görmüş dizi değilmi neyse uzatmayalım normal konuşuyorum ama tartışıyormuşum gibi oluyor uzatmak istemiyorum