Zümrüdüanka'nın Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX'un yeni dizisi Zümrüdüanka'nın tekrarları ne zaman yayınlanacak?

za20ocak1.jpg

Yapımcılığını Pastel Film'in, yönetmenliğini Cemal Şan'ın üstlendiği, başrollerinde ise Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Miray Akay, Ayten Uncuoğlu, Simge Selçuk, Selim Bayraktar, Sebahat Kumaş, Serhat Özcan, Yener Özer ve Hatice Aslan gibi isimlerin yer aldığı dizi Cumartesi günü yayın hayatına başlıyor.

'Zümrüdüanka' ilk bölümüyle Cumartesi 20.00'de FOX'ta!
  • Pazar / 16. 30 - 00.15
  • Pazartesi / 03.30
  • Salı / 00.15
  • Perşembe / 00.15
(Yayın akışı belli oldukça konu güncellenecektir.)

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Aşko adamlar gitmiş parayı yatırmış, bizim viyonsuzlar koskoca Fox'a töre dizisi gibi dizi yapmışlar olacak iş mi. Biz elit bir kanalız kendimize gelmeliyiz. Ne bu kırsal hikayeler böyle, hiç yakıştırmadım bize :F :F

Kurşun ve Ferhat ile Şirin gibi ruhsuz işlerdense bu tarzı tercih ederim. :A Töre falan yok gayet entrika var bunda da sadece mekan kırsal. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Aserat

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kurşun ve Ferhat ile Şirin gibi ruhsuz işlerdense bu tarzı tercih ederim. :A Töre falan yok gayet entrika var bunda da sadece mekan kırsal. :A
Kurşun ve FİŞ için aylarca bekledik ve sonuç cidden felaketti ama bilemedim ki ya bize yakışmıyor böyle diziler 6 bölüm sonra şutlayalım bari yurtdışına mini dizi diye kakalarız :F

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu konuların tek tekrarla açılması hiç hoş olmuyor, ful hafta görünür hadi 3-4 gün görünür anlarım da tek günün konusu neden açılır? Güncellenir diye açılıp güncelleme de görülmüyor. :X

• Beğendim
Reactions: Aserat