Yusuf Çim ve Aslı Bekiroğlu 'Sonsuza Dek Nedime' Filminde!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
lk4ire9.jpg

Yusuf Çim ve Aslı Bekiroğlu aynı filmde buluşuyor!

Geçtiğimiz Haziran ayında final yapan Akrep dizisinde başrol oynayan Yusuf Çim, güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu ile birlikte 'Sonsuza Dek Nedime' filminde yer almaya hazırlanıyor.

Senaryosunu Burçin Ergin'in kaleme aldığı filmde; Derya Şensoy, İbrahim Kendirci, Alper Baytekin, Semih Varol, Tuğçe Kumral, Ahmet Kayakesen ve Gözde Kaya gibi isimler yer alıyor.

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Her bölüm 2 dakika gözüken başrolcük Yusi projeden projeye koşturuyor. :A Neyse zaten kadrosu pek de iyi değilmiş. Aslı Bekiroğlu yazık etmiş kendine.
Yusuf Çim yine düşman çatlattı diye yorumladım... :A Yapımcılar bu yüzün farkına geçte olsa varmış. :Z

Aslı Bekiroğlu'nun da bugüne kadar birlikte yer aldığı en iyi isim olacak. :Z Kıymetini bilsin Yusuf’un. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yusuf Çim yine düşman çatlattı diye yorumladım... :A Yapımcılar bu yüzün farkına geçte olsa varmış. :Z

Aslı Bekiroğlu'nun da bugüne kadar birlikte yer aldığı en iyi isim olacak. :Z Kıymetini bilsin Yusuf’un. :bhr:
Tabi tabi çatlatmış, aynen. :A Kariyerindeki en büyük başarısı da 26 bölümlük yaz dizisi Çilek Kokusu ve 0 reytingle 7 bölüm giden Akrep. :F Bir de BH karşısında buldozerle ezilip tüm gruplarda 0 alan, başlamadan günü değişen 4 bölümlük Servet vardı. :F

Jet Sosyete'de kimlerle kimlerle yer aldı, partnerini geçiyorum en yakınında Derya Karadaş ve Tuğba Çom vardı. :F

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy