CBS Young Sheldon - Dizi Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
young-sheldon.jpg

CBS'nin The Big Bang Theory dizisinin fenomen karakteri Sheldon'un çocukluğunu anlatan yeni komedi dizisi Young Sheldon ilk bölümüyle bugün yayınlandı. Dizi ile ilgili yorumlarınızı, paylaşımlarınızı bu konudan yazabilirsiniz.

Dizinin kadrosunda; Iain Armitage, Lance Barber, Marcia Ann Burrs, Christian Alexander, Montana Jordan, Rex Linn gibi isimler yer alıyor, ayrıca dizide Sheldon karakterinin büyük hali Jim Parsons da yer alıyor.​

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Güzel başladı dizi. Chuck Lorre cesur davranmış ve tarzının dışına çıkmış. Gülme efekti yok. The Big Bang Theory izleyicisinden ziyade yeni tarz komedilerin tarzında yapılmış. Her ne kadar ben gülme efektli eski tarz sitcomları da sevsem de bu dizide biraz tehlikeli durabilirdi. İyi seçim olmuş.

Her şey yolunda, olur bu dizi. :)

9- /10

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1x1

Güzel başladı dizi. Chuck Lorre cesur davranmış ve tarzının dışına çıkmış. Gülme efekti yok. The Big Bang Theory izleyicisinden ziyade yeni tarz komedilerin tarzında yapılmış. Her ne kadar ben gülme efektli eski tarz sitcomları da sevsem de bu dizide biraz tehlikeli durabilirdi. İyi seçim olmuş.

Her şey yolunda, olur bu dizi. :)

9- /10
Gülme efektini kullandığı için eleştiri alıyordu belki de buna cevaben böyle bir işe girmiş olabilir. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x9

Bu dizinin de konusu varmış arada yorum atayım. :D

Dizi çok güzel gidiyor. Belli bir standartın altına düşmüyor hiç. Hep güldürüyor. Sheldon'ın diyalogları çok eğlenceli ama Missy de zaman zaman kahkaha attırıyor. Tüm karakterler, oyuncular başarılı aslında.

8/10

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1x1 - 1x2

Öncelikle konuyu görünce 2017'de başlamasına çok şaşırdım, daha yeni sanıyordum. :eek:

Beğendim, oyuncuların enerjisi gayet güzel. Çocuk oyuncu da hiç sırıtmıyor, lise kısımlarında zorbalık sahneleri bekliyordum ama klasik amerikan dizileri gibi o konuya girmemişler. Belki ilerde olur.

Klasik Chuck Lorre esprileri vardı dizide. Annenin yemek sahnesinde, yabancı çocuğa tabağında yüzen şeyler olmayan bir şey yiyeceksin sonunda demesine koptum. :F

8/10 - 7.5/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1.sezonu bitirdim, 2'den de biraz izledim. Uzay araştırması bölümünde Elon Musk'ın konuk olmasına şok oldum. Çok iyi bağlantı kurmuşlar Sheldon'un projesiyle.. :A

@bazinga dediğin gibi tüm karakterler güzel işleniyor ve seyir zevki çok yüksek. Oyunculukların bu denli içten olması etken. Arada klasik Chuck Lorre dizilerinde olan dramatik soslar da güzel gidiyor. Muhtemelen ilerki bölümlerde ağlatacak sahneler bile olabilir.

Çocuk oyuncular da çoook başarılı.

1708698607865.png

• Harika

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1.sezonu bitirdim, 2'den de biraz izledim. Uzay araştırması bölümünde Elon Musk'ın konuk olmasına şok oldum. Çok iyi bağlantı kurmuşlar Sheldon'un projesiyle.. :A

@bazinga dediğin gibi tüm karakterler güzel işleniyor ve seyir zevki çok yüksek. Oyunculukların bu denli içten olması etken. Arada klasik Chuck Lorre dizilerinde olan dramatik soslar da güzel gidiyor. Muhtemelen ilerki bölümlerde ağlatacak sahneler bile olabilir.

Çocuk oyuncular da çoook başarılı.

Ekli dosyayı görüntüle 125592
Elon Musk olayını tamamen silmişim hafızadan. :A

Özledim diziyi, 7. sezon birikse de izlesem. Gerçi son sezonu. :(

• Beğendim

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
7. Sezonun 2 bölümü yayınlanmış bile haberim olmadı. Son sezonu olduğunu da şimdi öğrendim. Baya üzdü. Uzun zama dır severek takip ediyordum. Normalde biriktirip 4 bölüm 4 bölüm şeklinde izliyordum şimdi hemen bitmesin diye daha fazla birikmesin bekleyeceğim sanırım.

• Beğendim

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Elon Musk olayını tamamen silmişim hafızadan. :A

Özledim diziyi, 7. sezon birikse de izlesem. Gerçi son sezonu. :(
Neden 7'de bitiriyorlar ki :( 10'na tamamlasalar keşke, zaten ABD'de izlenen dizi kaldı mı ki. :A

Geçen gün izlerken aklıma şu yorumun geldi "belli bir standartın altına düşmüyor". Gerçekten aynı histeyim. 3.sezondayım hiç sürpriz yaşamadım, çok başarılı bir dinamiği var dizinin.

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Neden 7'de bitiriyorlar ki :( 10'na tamamlasalar keşke, zaten ABD'de izlenen dizi kaldı mı ki. :A

Geçen gün izlerken aklıma şu yorumun geldi "belli bir standartın altına düşmüyor". Gerçekten aynı histeyim. 3.sezondayım hiç sürpriz yaşamadım, çok başarılı bir dinamiği var dizinin.
Zaman çizgisi olarak The Big Bang Theory zamanına yaklaşmışlar senaryoyu bozmamak için bitiriyorlar. :(

• İlginç

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yavaş izliyim derken 5.sezona geldim. :( 6'da yavaşlayacağım inş. :A

Çocukların büyümesi beni duygulandırıyor, Billy ve Sheldon hala çok tatlı.

Geoerge & Brenda - Mary & Genç Rahip aşkı lütfen.. Amin. :A