Young Boys 3-2 Galatasaray | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off İlk Maçı

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
50,187
Puanı
1,060
Temsilcimiz Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off ilk maçında İsviçre ekibi Young Boys'a konuk oluyor. Saat 22:00'de ekrana gelecek maç TRT1 ekranlarından yayınlanacak.

İlk 11'ler

Young Boys XI: Von Ballamos, Blum, Camara, Zoukrou, Hadjam, Niasse, Lauper, Colley, Ugrinic, Monteiro, Ganvoula.

Galatasaray XI: Muslera, Jelert, Nelsson, Abdülkerim, Köhn, Torreira, Sara, Barış Alper, Mertens, Kerem Aktürkoğlu, Icardi.

Tam ben hazırlıyordum konuyu, etiket eklerken bir baktım aynısı var ve @Bully açmış.

Reactions: Bully
Tam ben hazırlıyordum konuyu, etiket eklerken bir baktım aynısı var ve @Bully açmış.
Sen son dönemde hiç GS maçı açmamışsın, TRT1 faktörüyle açacaktın herhalde.
Forumda GSli kalmayınca sahip çıkan olmamış

Sen son dönemde hiç GS maçı açmamışsın, TRT1 faktörüyle açacaktın herhalde.
Forumda GSli kalmayınca sahip çıkan olmamış
Şampiyonlar Ligi maçı olduğu için açacaktım.

Sizden kimse kalmadı neredeyse forumda.

Ṣimdi YB mi tutsam GS mi
içim YB diyor ama

Reactions: Bully
Şampiyonlar Ligi maçı olduğu için açacaktım.

Sizden kimse kalmadı neredeyse forumda.
Şampiyonlar Ligi maçlarını açacağın aklımda bulunsun o zaman ben konu açma meraklısı değilim sen yönetici olduğun için sana daha çok yarar

Aynen @Sherlock un dev listeden kimse kalmadı nerdeyse skandal

Galatasaray, rakip takımdan çok daha iyi oynuyor. Talihsiz bir gol yedik. Umarım ilk yarıda golü buluruz.

yerli kulüpler avrupada hedef küçültmeyi öğrenmek zorunda.az diri bir rakip bile çok sorun çıkarıyor. bizim kulüpler top oynamıyor. ligde istersen uç kaç avrupada yere çakarlar.

Batshuayi için teşekkürler Fenerbahçe

Abdülkerim'in 2024 yılı içinde bir tane iyi maçı yok sanırım. İnatla da onu oynatmaya devam ediyorlar. Neyse ki kırmızı gördü de haftaya oynamayarak GS'nin tur umudunu yüksek tutacak.