Netflix You - Dizi Yorumları

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
1634148527616-jpeg.110161

You'nun 3. sezon bölümleri bugün izleyici ile buluşuyor!

Caroline Kepnes'in yazdığı roman serisinden uyarlanan, başrolünde Penn Badgley ile Victoria Pedretti'nin yer aldığı dizinin 10 bölümlük yeni sezonu bugün Netflix'te yerini alacak.

Dizinin 10 bölümden oluşan 3. sezonuyla ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Herkesin beklediği diziydi ama kimse yorum yapmamiş(değer de görmemiş olabilir:A) @kerem @Yiğitt

Neyse

S03B01-02

Öyle heycanlanmadım bölümleri izlerken. Nerde kalmiştik acaba da dedirtmedi. Sanki geçen hafta izlemişiz gibi özletmemiş dizi:A

Heycanlanacağim bölüm çıkarsa dönerim sayfaya yoksa sezon finalde görüşürüz:A

• Güldürdün
Reactions: kerem and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Herkesin beklediği diziydi ama kimse yorum yapmamiş(değer de görmemiş olabilir:A) @kerem @Yiğitt

Neyse

S03B01-02
Öyle heycanlanmadım bölümleri izlerken. Nerde kalmiştik acaba da dedirtmedi. Sanki geçen hafta izlemişiz gibi özletmemiş dizi:A

Heycanlanacağim bölüm çıkarsa dönerim sayfaya yoksa sezon finalde görüşürüz:A
Ben yarın gece başlarım, bugün eve geç geldim. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
3x1 - 3x2

Dizi açısından çok klişe bir açılış olduğunu söylesem kimse itiraz etmez herhalde.

Genel olarak aynı şeyler tekrarlanmış. New York'tan L.A.'ye şimdiden sessiz ve sıkıcı bir kasabaya yerleşmelerinden dolayı maktul ve maktul adaylarının hepsiyle tanışmış olduk ama o ara ben izlerken çok sıkıldım. Sadece bölümün sonunda Natalie'yi ilk bölümden öldürülmesi ilginç geldi ama karakter derinliği olmadığı için pek etkilenmedim. 2. bölümde asıl olayların temeli atılmış. Cesetten yüzüğün çıkarılma sahnesi ilginç ve bir o kadar iğrençti. Love ile flört eden çocuğun üvey oğul olması kötü oldu. Onun da icabına Joe bakacak sanırım. :A

5/10 - 4.5/10
------

@Forumdash @Yiğitt iki gündür telekomünikasyon şirketi bize özel arıza vermiş. Anca halledebildim. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
3x3

Yavaş yavaş olması gereken adrenalin ve heyecana geliyoruz. :Z

Yaşlı başlı adamı, üstelik annesinin sevgilisini gözünü kırpmadan öldürmesini geçtim, daha komşuları aranıyorken bunu yapması pes dedirtti. Her bölüm o şirin pastanenin kilerinde kimler kimler ölecek düşünmek bile istemiyorum. :A

Yalnız Joe Matthew'ı fazla hafife alıyor. Asıl başlarını yakacak kişilerin başında olacaklardan biriymiş gibi geliyor. Üvey oğlu ise Love'a aşık olmasının bedelini ağır ödemeden kurtulsa şanslıdır. Hangisi ilk önce öldürür, ona siz karar verin. :A
@Forumdash

7/10

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3x1 - 3x2

Dizi açısından çok klişe bir açılış olduğunu söylesem kimse itiraz etmez herhalde.

Genel olarak aynı şeyler tekrarlanmış. New York'tan L.A.'ye şimdiden sessiz ve sıkıcı bir kasabaya yerleşmelerinden dolayı maktul ve maktul adaylarının hepsiyle tanışmış olduk ama o ara ben izlerken çok sıkıldım. Sadece bölümün sonunda Natalie'yi ilk bölümden öldürülmesi ilginç geldi ama karakter derinliği olmadığı için pek etkilenmedim. 2. bölümde asıl olayların temeli atılmış. Cesetten yüzüğün çıkarılma sahnesi ilginç ve bir o kadar iğrençti. Love ile flört eden çocuğun üvey oğul olması kötü oldu. Onun da icabına Joe bakacak sanırım. :A

5/10 - 4.5/10
------

@Forumdash @Yiğitt iki gündür telekomünikasyon şirketi bize özel arıza vermiş. Anca halledebildim. :A
Bizim de dün arızalandı 6-7 saat. :(

• İlginç
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
3x4

'İşte YOU'ya yakışan bir bölüm budur!' dedirtti adeta. :Z

İşlenen planın önceden benim de aklıma gelmesi... Şşşş. :A

Kütüphanedeki hoş hanfendinin toprağı bol olsun şimdiden. Joe asla ama asla akıllanmayacak. :A

Hayatının şokunu yetmiyormuş gibi öldükten sonra da hafızalarda bu denli kötü bir yerde yer edinmesi üzücü. RIP Gil Brigham. :(

8/10
@phoebebuffay @Forumdash @Yiğitt

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk 5 bölümü izledim. Güzel gidiyor sezon. Epey unutmuşum önceki sezonları fakat çabuk alıştım. Yeni banliyö çifti konsepti güzel olmuş. Aşı karşıtlarını yerin dibine vurma ( :A ) olayı daha da güzel olmuş. :A

Yalnız 5. bölüm de pek sevmediğim sahneler vardı. Ormanda geçen sahneler gereksizdi, sıkıcıydı bence. Şu teenager çocukla ilgili mesele de can sıkıcı.

Kütüphaneci kızla ilgili gelişmeler de pek hoşuma gitmiyor. Joe ve Love'ın birlikte çeşitli belalarla baş etmesini izlemeliyiz bence. İkisinden birine yaratılmaya çalışılan aşk hikayeleri ilgi çekici değil şimdilik. :A

8/10 8/10 8/10 7/10 7/10

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
5.bölümü de izleyerek sezonun ilk yarısını tamamlamış oldum. Amerikan banliyö gerilim-dram dizilerini çok seven biri olarak bu sezonu çok sevdim ve favori sezonum olacak gibi.

İlk 2 bölüm bayağı iyiydi. Bu sezonun ilk kurbanı Natalie oldu. Çok yanlış kişilerle yakınlık kurdu. Love'ın da nasıl bir psikopat olduğunu tekrar hatırlamış olduk bu cinayet ile birlikte. :A Arkada delil bırakmadan birlikte cesetten kurtulmaya ve kimsede şüphe uyandırmamaya çalışmalarını izlemek eğlenceliydi. Suçu cam odaya kapattıkları ve intihar etmesine sebep oldukları adama atmalarıyla güzel bir yere bağlandı olay.

Terapist sahneleri de güzel olmuş, gerçekleri anlatamamalarından ötürü oluşan komik sahneler vardı.

Joe ve Love'ın bir ekip olarak yola devam etmeleri diziyi seviye olarak bayağı bir yükseltti bence. Çok manyak bir çift oldular. :A

Theo son bölümde Love ile birlikte olarak hayatını büyük bir riske soktu. Gidici gibi ama Love'da bayağı seviyor gibi çocuğu. Bakalım neler olacak. Kütüphanede çalışan kızı ben de sevmedim. Ama komşu karakter Sherry'yi sevdim. :A

9/10, 9/10, 7.5/10, 9/10, 7/10

• Beğendim
Reactions: kerem and bazinga

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
5. bölüm dahil

1. sezonda Beck & Joe ikilisinin birbirini seven ama uyumlu olmayan bir ikili olduğunu gördük. 2. sezonda Love & Beck ikilisinin birbirini seven ve uyumlu olan bir ikili olduğunu gördük. Pekii 3. sezonda neyi göreceğiz?

2. Sezon finalinde Joe, Love'ı öldürecekken Love "Hamileyim" diyor. Joe'nun öldürmeme sebebi Love'ı sevmesi değil de onun hamile olması. Son sahnede de Joe -3. sezonda Natalie olduğunu öğrendiğimiz- bahçedeki kadına göz koyuyor. Yani yine ve yine en başa dönmüş olduk. Love ve Joe birbirinin sevmiyor, bir bağlılıkları yok, 0 samimiyet. İşin kanlı biteceği belli ama işte, insan bir umut izliyor.

1. bölümü izlerken "tekrara düşecekler galiba" korkusuna kapılmıştım. Son sahnede Love, Natalie'ye baltayı geçirince biraz rahatladım. O sahne olmasa buraya gelip "Arkadaşlar, 1. bölümü izledim, güzel bir şeyler oluyor mu? Devam edeyim mi?" diye soracaktım. Gömme, kızamık, kafes ve uydurma cinayet + intihar derken o hikaye de kapandı. Şimdi Love, Theo ile işi pişiriyor. Muhtemelen birçok kez işi pişirecekler. Joe ise Marianne'ye sarmış durumda. (Dayı bak kafayı yiyeceğim, 1. sezona geri döndük resmen. Aynı şeyleri izletiyorlar.(

Bu durumda neler olabilir:

1- Joe, Marianne + Love + Theo üçlüsünü ortadan kaldırır ve tertemiz 1 sayfa açarak 4. sezona başlarız. Yine sıkıntı var çünkü tekrar tekrar aynı şeyleri izletecekleri en olası senaryo bu.

2- Love, Marianne + Joe + Theo üçlüsünü ortadan kaldırır ve tertemiz bir sayfa açarak, onun gözünden, 4. sezona başlarız.

3- Joe ve Love, Marianne + Theo ikilisinin ortadan kaldırır ve tbsa 4. sezona başlarız. Ee, 4. sezonda ne izletecekler ki?

Şu an bile %20-30 civarında tekrara düşmüş durumdalar. Bayağı iyi şeyler izletemedikleri sürece 1. sezonun yanına bile yaklaşamayacaklar maalesef.

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
3x4

'İşte YOU'ya yakışan bir bölüm budur!' dedirtti adeta. :Z

İşlenen planın önceden benim de aklıma gelmesi... Şşşş. :A

Kütüphanedeki hoş hanfendinin toprağı bol olsun şimdiden. Joe asla ama asla akıllanmayacak. :A

Hayatının şokunu yetmiyormuş gibi öldükten sonra da hafızalarda bu denli kötü bir yerde yer edinmesi üzücü. RIP Gil Brigham. :(

8/10
@phoebebuffay @Forumdash @Yiğitt
Şuan 5 ve 6 yı izledim sadece 6.bölümün son sahneleri heycanlandırcak gibi oldu. Bakalım. İte kaka götürcem.

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
3x5

Şu kamptaki erkeklik ayinine gerek vardı şimdi? Sherry yetiyor zaten, kocası gereksiz bir detay. :A

Artık Joe, Love'a aşık değil. Love da eskisi gibi Joe'yu sevmiyor. Onların evli kalmasındaki tek etken Henry'in olduğunu düşünmüyorum. Birbirlerinin hakkında bildikleri ve varolan bütün sırlarından dolayı birbirlerinden ayrı kalmak istemiyorlar kesinlikle.

Bu arada sözde ergen çocuk kaç yaşında? Küçülsün de cebime girsin. :A

7/10