Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Onlar dediklerin :A Onları sana sormalı? :A

Bırak şu katır inadını, beğenmişsin işte. :A Dexter da fena değildi ama eskidi o. :X
Senarist yazmasa yapımcı onaylamasa o shane cekilmezdi. Demek ki ekipçe aynı kanıya varmişlar:A Eski de olsa benim için efso:( Umarım acık bıraktıkları kapıdan geri dönerler :bhr:

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Senarist yazmasa yapımcı onaylamasa o shane cekilmezdi. Demek ki ekipçe aynı kanıya varmişlar:A Eski de olsa benim için efso:( Umarım acık bıraktıkları kapıdan geri dönerler :bhr:
Hangi sahne?

Sanmıyorum, o tren çoktan kaçtı. 2021'de bunun 3. sezonunu bekle sen. Dexter izlemiş gibi olursun. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hangi sahne?

Sanmıyorum, o tren çoktan kaçtı. 2021'de bunun 3. sezonunu bekle sen. Dexter izlemiş gibi olursun. :A
Valla başrolü hala boşta:F En son netflixte bi dizisi vardı ama tutmadı galiba ve çok kötü olmada DEXTER hatrına izlemiştim:F Ben umutluyum 2030 için :F

• Güldürdün
Reactions: kerem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,428
Puanı
1,061
1x1 - 1x2

@Forumdash istedi diye hiç hevesim yoktu 2.sezonu izlemeya ama şaşırtıcı derece de 2.sezon güzel çıktı. İlk iki bölüm akıcıydı. :D
Bizim adam tam düzeldi, bu işte bir gariplik var diyordum çünkü bu sakin huzurlu haller pek yakışmıyor. :F Ama tabi Joe şaşırttmaıd hala karı kız peşinde. :A yalnız bu sefer ki kız bence zorlayacak bunu, kendisi gibi dişli çıktı. Pasif birisine benzemiyor. :A

En çok şaşırdığım şey adam, joenin parmağını kesir, bir anda olunca çok şaşırdım sonra adamı öldürdü, kesip doğradı ne iğrençti.:( :F

@Çiğdem
Witcherı izlemede geçmiş diyorlar bence de doğru You tanıtımları son günler de baya arttı. Witcher pek gözükmüyor.:A @Forumdash @Çiğdem
Love'ı niye sevmedin ya, gayet tatlı kız. Psikopatlığı da ilgimi çekti. :A

Joe'in annesi değildir ya o kadar şans da olmaz herhalde...
Valla başrolü hala boşta:F En son netflixte bi dizisi vardı ama tutmadı galiba ve çok kötü olmada DEXTER hatrına izlemiştim:F Ben umutluyum 2030 için :F
O zamana kadar hayatta kalmayı başaralım da bakarız bi'çıkarsa. :F
Adam İstanbul saymış kimse güvende değil :A @Çiğdem (R. I. P.) @mrt-06 @Bully @Dosi @vadikızı @xBUGRAx @Silinmiş Üye @Turkuazz

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
2. sezonu da geldi, 2021'de 3. sezon da gelecek. Yorumlarını detaylı yap da okuyalım. :Z
Aa tamam madem istedin yaparım :A Genel bir ilk sezon yorumu yapabilirim ya da izlerken coşarsam daha öncesinde :A Gördüm zaten senin de izlediğini :D

Cidden bayağı akıcı olmuş dizi, hayat dersi bir de, bir sürü şey öğretiyor :A

Bitiririm zaten kısa zamanda, 2021'i beklemeye koyuluruz beraber :A

• Harika
Reactions: Yiğitt

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
1 ve 2. sezon

Ah, ah.

Kabullenemiyorum hâlâ 1. sezonun bitişini. Hâlbuki Beck ile Joe ikilisi ile ne hayaller kurmuştum. Öyle güzel hikaye anlatımı var ki, bağlandık iki karaktere de ve ikisinin ilişkisine. Duygusal yerlerde gözlerim sulandı. Biraz daha zorlasalar veya mutlu sonla bitirseler kesinlikle ağlardım. Mutlu bitirmeliydik be mutluuuu.

1'den sonra 2'nin iyi olamayacağını düşünmüştüm ama yanılmışım. En az 1. sezon kadar iyiydi. Fakat son sahne izlediğim en kötü son sahne olabilir. Akla hayale gelemeyecek kadar kötü.

Çok iyi psikolojik-sosyolojik bir dizi. Ahlaki sorgulamalara itmesi muazzam.

1. sezon 9.0/10
2. sezon 8.5/10