Netflix You 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
124,070
80,896
1,060
27
Giresun

Caroline Kepnes'in aynı isimli çok satan kitabından uyarlanan dizinin kadrosunda Penn Badgley, Elizabeth Lail ve Pretty Little Liars'tan tanıdığımız Shay Mitchell'da yer alıyor.

Konusu : Zeki bir New Yorklu olan Joe bir kitapçıda çalışmaktadır. Bir gün kitapçıya gelen Beck, Joe’nun ayaklarını yerden keser. Joe, ilk görüşte Beck’e aşık olmuştur. Joe, sevdiği kızın kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Beck’i elde etmek için teknolojiyi kullanmaya başlayan ve onu her yerde takip eden Joe’nun takıntı tavırları Beck’in en yakın arkadaşı Peach’ı şüphelendirse de ona engel olamaz. Joe, sonunda Beck’in takipçisi olmaktan çıkıp erkek arkadaşı olur.

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,564
44,011
1,059

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,564
44,011
1,059
Dark'ın son sahnesi dışında harikaydı, geleceğe gitmemelilerdi bence. Ne güzel geçmişte takılıp duruyorlardı. :A
delik nereye götürürse oraya gidiyorlar geleceğede delik açılmış ne yapsınlar gitmesinler mi ? :) insanoğlu meraklıdır delik görünce illaki arkada ne var diye kurcalayacaklar öyle olunca geçmişede dalarsın geleceğede :)

kerem

Favori Üye
♪♪ MusicSurvivor Şampiyonu ♪♪
30 Ekim 2017
10,327
1,354
375
Bremen
delik nereye götürürse oraya gidiyorlar geleceğede delik açılmış ne yapsınlar gitmesinler mi ? :) insanoğlu meraklıdır delik görünce illaki arkada ne var diye kurcalayacaklar öyle olunca geçmişede dalarsın geleceğede :)
Senarist hata yaptı ama. O sondaki helikopterli sahne çok komik durdu bence. Hala açığa çıkmayan gizemli şeyler duruyor. Duzinin çekimleri şuan Berlin'de dwvam ediyordiye biliyorum. Ocak gibu yayınlanacakmış dendi. :A

İnsanoğlu delik görür ama senin gibi foklar onu hiç göremez. Herşey sadece hayallerde kalır. :A

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,564
44,011
1,059
Senarist hata yaptı ama. O sondaki helikopterli sahne çok komik durdu bence. Hala açığa çıkmayan gizemli şeyler duruyor. Duzinin çekimleri şuan Berlin'de dwvam ediyordiye biliyorum. Ocak gibu yayınlanacakmış dendi. :A

İnsanoğlu delik görür ama senin gibi foklar onu hiç göremez. Herşey sadece hayallerde kalır. :A
gelecekle ilgili sahneler hakkında tam yorum yapabilmek için bu sezonu bekliyorum umarım bozmazlar ? :)
diğer dediğine gelirsek ...
olsun belki hayali gerçeğinden daha güzeldir :)

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
163,317
86,404
1,061
İstanbul
Diziyi @haluk792 keşfetmiş @kerem de biliyormuş @destere @MasacRE- @Maskeli Fedai @xemrexxx @mrt-06 bence bizde elimizdekiler bitince bakabiliriz şurada dursun :A :A :A
Afişte bile kanalın ismi yazıyor. :A
konusu hiç ilgimi çekmedi fantastik bile değil korku gerilim değil öylesine işte PLL deki shay mitchel hatrına bakmak isterdim zaman bulursam bir bölüme bakarım :)
I'll 2 bölümü izledim gayet iyi dizi :X ama çigdemle destere izlemesin örnek alıp bizi kapatırlar bir yere.ss

Emily zamanla lezboz olacak gibi yine destere foku:A