'Yolun Açık Olsun'un Yayın Tarihi Belli Oldu! | Netflix Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FQ4vwIaX0AMTWwE

Netflix Türkiye'nin yeni filmlerinden olan 'Yolun Açık Olsun' yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Lanistar Medya ve Same Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in oturduğu, başrollerini Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek'in paylaştığı film 23 Mayıs Pazartesi günü platformda yerini alacak.

Yolun Açık Olsun, 23 Mayıs Pazartesi günü sadece Netflix Türkiye'de!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Stranger Things'i görmek sevindirdi. :bhr: Şükür yani...

'Yolun Açık Olsun'u da bekliyoruz bakalım, Netflix'in yerli filmleri pek istendik seviyede değil maalesef. Sen Yaşamaya Bak filmini beğendim sadece, diğerleri beklentimi karşılamadı. Umarım bu film istenilen düzeydedir.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Mehmet Ada Öztekin yönetmenliğini inşallah geliştiriyordur. Atatürk projesi kendisine emanet edildiği için bunu ummak durumundayız. :(

Ne olurdu şu proje üst düzey yönetmenlerimizden birine gitseydi...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mehmet Ada Öztekin yönetmenliğini inşallah geliştiriyordur. Atatürk projesi kendisine emanet edildiği için bunu ummak durumundayız. :(

Ne olurdu şu proje üst düzey yönetmenlerimizden birine gitseydi...
Pek sevmemiştin ama 7. Koğuştaki Mucize filminde çok güzel bir dünya yaratmıştı Mehmet Ada Öztekin. Başarılı bir yönetmendir, güzel iş çıkaracağına eminim. :X

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Pek sevmemiştin ama 7. Koğuştaki Mucize filminde çok güzel bir dünya yaratmıştı Mehmet Ada Öztekin. Başarılı bir yönetmendir, güzel iş çıkaracağına eminim. :X
Endişelerimin sebebi zaten o film. Diğer işlerini izlemeye değer bulmadım. Tek Kuzey Güney var gibi genel başarılı görülen işi. Onu da izlemediğim için bilemiyorum tabii. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Bu ikisi dışında hiçbir oyuncu haberi gelmedi filmden, sır gibi sakladılar resmen. Umarım beklentileri karşılar.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Omuz omuza çarpışan iki asker. Bir düğün ve bir cenaze. Bu dokunaklı yol öyküsünün başkahramanları gazi Yüzbaşı Salih, Asteğmen Kerim ve kafesteki bir keklik.
Oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Tolga Sarıtaş, İlker Kızmaz, Belfu Benian, Alpay Kemal Atalan, Ergun Kuyucu, Ebru Nil Aydın ve Özlem Çakar Yalçınkaya yer alıyor.

FQ4_hvoWUAEo1eq

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Artistanbul'un kendini ve oyuncularını ihya etmek amacıyla çektiği vasat bir film kokusu alıyorum umarım yanılırım. Beni Çok Sev için de beklentilerim düşüktü ama iyi bir film çıktı belki bu da böyle olur.

• Beğendim
Reactions: mesmeso