Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5tj37t7.

Lanistar Medya ve Same Film imzalı 'Yolun Açık Olsun' filminin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin'in oturduğu, Hakan Evrensel'in aynı adlı kitabından uyarlanan filmin kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Engin Akyürek, İlker Kızmaz, Belfu Benian, Alpay Kemal Atalan, Ergun Kuyucu, Ebru Nil Aydın ve Özlem Çakar Yalçınkaya yer alıyor.
Omuz omuza çarpışan iki asker. Bir düğün ve bir cenaze. Bu dokunaklı yol öyküsünün başkahramanları gazi Yüzbaşı Salih, Asteğmen Kerim ve kafesteki bir keklik.
Yolun Açık Olsun, 23 Mayıs Pazartesi gününden itibaren sadece Netflix Türkiye'de!

• Harika
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tanıtım gayet güzel görünüyor, epey olaylı bir film gibi...

Tolga Sarıtaş'ın karakteri Engin'in yanında hayal gibi görünüyor gerçekten de.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Nedense fragmandan Tolga Sarıtaş’ın ben de hayal olduğu çıkarımını yaptım. Çünkü Engin Akyürek için akıl hastası diyorlar. Kendi kafasından yarattığı bir karakter de olabilir. İzleyip bu durumu değerlendirmek lazım.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
biri ölü gibi geçmiş şimdi çok olacak ilgimi çekti izlerim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Disney+'in Kaçış'ı duyurmasından sonra Netflix'in hemen bu filmi duyurması ve fragmanını vermesi şaşırttı. Çekimleri bundan önce tamamlanan Aşkın Kıyameti filmi yayınlanır diye düşünüyordum.

Filme gelecek olursak Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş harika gözüküyor. Konusu her ne olursa olsun bu ikili için bile izlenir. :bhr: Üstteki yorumlara katılıyorum, Tolga'nın canlandırdığı karakter bir operasyon esnasında şehit olmuş ve Engin Akyürek'in karakterinde travma yaratmış gibi duruyor.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Tanıtıma bayıldım mayıs sonu ve haziranda engini izlemek süper olacak