Yine Bir "Forumdan Ayrılıyorum" Vakası :)

endgame

Favori Üye
1 Kasım 2010
10,894
17
259
Hala özel mesajı bekliyorum, beklerken de bir şeyler yazmış oluyorum. :D

- - - Ekleme - - -

Kimin için? Değmeyecek biri için, forumu bırakma.
Doğrudan FF için, kişisel bir sorun yok, ben siteye zararlı olduğumu görmüş oldum.

- - - Ekleme - - -

Kimin için? Değmeyecek biri için, forumu bırakma.
Doğrudan FF için, kişisel bir sorun yok, ben siteye zararlı olduğumu görmüş oldum.

denizz19

Emekli
7 Ocak 2012
114,710
57,991
1,061
İstanbul
Bazen bende bırakmak istemiyor değilim açıkçası ama endgame ara ara da olsa girmeni bekliyorum.Bu forumda kaliteli yorumlara ihtiyaç var.Bende okul nedeniyle pek giremiyorum çoğunlukla ama ara ara da olsa paylaşımlarda yorumlarda bulunmaya geliyorum bence sen de gelebilirsin :)

endgame

Favori Üye
1 Kasım 2010
10,894
17
259
alınganlıktan değil aga çok sinir ediyor bazıları insanı!
Olay çıkarana değil sebep olana bakmalı | Mynet Haber

Başlık için aldım. :D

neyse benim konum bu değil tam olarak. :D

- - - Ekleme - - -

Bazen bende bırakmak istemiyor değilim açıkçası ama endgame ara ara da olsa girmeni bekliyorum.Bu forumda kaliteli yorumlara ihtiyaç var.Bende okul nedeniyle pek giremiyorum çoğunlukla ama ara ara da olsa paylaşımlarda yorumlarda bulunmaya geliyorum bence sen de gelebilirsin :)
Okul dışı nedenler daha önemli şu an, dediğim gibi geri dönüşü yok bu işin, özel mesajım gelince gideceğim, bu FF için daha iyi olacak.

beyazsoy

Favori Üye
23 Aralık 2011
33,909
16,831
1,059
ff yönetimi zaman zaman hatalar yapıyor bir ara beni ceza manyagı yapuyorlardı :))) sonra hatalarını anladılar 6 aydır ceza vermiyorlar.:))) itirazını et önce.. düzelmeseler gidersin ha ilk başta atar yapıyorlar ama sonra düzeliyorlar :))))))))

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
168,928
97,441
1,061
İstanbul
ff yönetimi zaman zaman hatalar yapıyor bir ara beni ceza manyagı yapuyorlardı :))) sonra hatalarını anladılar 6 aydır ceza vermiyorlar.:))) itirazını et önce.. düzelmeseler gidersin ha ilk başta atar yapıyorlar ama sonra düzeliyorlar :))))))))
endgame nin her yolu denemedne pes edeceğini sanmam:) sen de kuralalrı kullanma yolunu öğrendin kendine haksızlık etme senle de alaksı var ceza almamanın

endgame

Favori Üye
1 Kasım 2010
10,894
17
259
Yönetimden hiç bir beklentim yok, FF için doğrusunu yaptıklarına eminim. Sadece bir özel mesaj işim kaldı, sonra FF'e elveda.

beyazsoy

Favori Üye
23 Aralık 2011
33,909
16,831
1,059
endgame nin her yolu denemedne pes edeceğini sanmam:) sen de kuralalrı kullanma yolunu öğrendin kendine haksızlık etme senle de alaksı var ceza almamanın
yoo ben aynıyım .. ozaman bana da gına gelmişti. ne desem ceza veriyorlardı. ben normal hayatımda bile kimseye hakaret etmem küfür etmem. bende değişiklik yok.

belki bu durum bana özeldir bilemem :)))) bszen bazı arkadaişlara garip cezalar veriyorlar. hatta üzerine gidiyrlar o arkadaşın bezdirene kadar ceza veriyorlar :))))) sonra o arkadaş çileden çıkıp hakaret ediyor :))))) bu kezden tümden banlıyorlar..

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
168,928
97,441
1,061
İstanbul
Mesele sadece benden ibaret. :)
çok gizemli oldu :D

- - - Ekleme - - -

yoo ben aynıyım .. ozaman bana da gına gelmişti. ne desem ceza veriyorlardı. ben normal hayatımda bile kimseye hakaret etmem küfür etmem. bende değişiklik yok.

belki bu durum bana özeldir bilemem :)))) bszen bazı arkadaişlara garip cezalar veriyorlar. hatta üzerine gidiyrlar o arkadaşın bezdirene kadar ceza veriyorlar :))))) sonra o arkadaş çileden çıkıp hakaret ediyor :))))) bu kezden tümden banlıyorlar..
ayneen örneğini vermek istemem bazıları aramızda bazıları banlı :)
ama o zmanki konu anlayışınla ya da savunma anlayışınla şu anki çok farklı isyan ettiğin zamanalrı hatırlıyorum:)

beyazsoy

Favori Üye
23 Aralık 2011
33,909
16,831
1,059
çok gizemli oldu :D

- - - Ekleme - - -

ayneen örneğini vermek istemem bazıları aramızda bazıları banlı :)
ama o zmanki konu anlayışınla ya da savunma anlayışınla şu anki çok farklı isyan ettiğin zamanalrı hatırlıyorum:)
hiç bir değişiklik yok.. mesela ozamanlar korkak beren dediğim için ceza yedim mesela destere bayagı bir agır hakaret etti bir ünlüye. ceza meza yok . gerçi destere kendine ceza vereceğini söyledi ama sözünde durmadı