Yiğit Özşener ve Serkan Altunorak 'Kanlı Yayın' Dizisinde! | Exxen

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1615804728264.png

Exxen için hazırlanan yeni dizi Kanlı Yayın'ın kadrosuna iki sürpriz isim dahil oldu.

Başrolünde Bergüzar Korel'in yer alacağı, yönetmenliğini Can Ulkay'ın üstlendiği, senaryosunu Selim Erkul'un kaleme aldığı Saran Medya imzalı dizinin kadrosuna başarılı oyuncular Yiğit Özşener ve Serkan Altunorak dahil oldu. Serkan Altunorak, dizide Korel'in eşi Vural karakterini canlandırırken, Yiğit Özşener de Nejat adlı polisi oynayacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

1615804743314.png

• Harika
Reactions: Gizmen and Angelica

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kimse boşuna o hakaretleri etmiyor haklı insanlar. :A
Haklı dediklerin aklı başında olmayan ergen DicBar fanları. Öyle tweetler gördüm ki buradan atamam sana bir ara yollayacam, rezilliklerini gör. :A

Reyting konusuna da yazmışsın yılan ve maymun iştahlı diye.ss Sinir etme beni. :A Git KO'ya üzül hadi. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Haklı dediklerin aklı başında olmayan ergen DicBar fanları. Öyle tweetler gördüm ki buradan atamam sana bir ara yollayacam, rezilliklerini gör. :A

Reyting konusuna da yazmışsın yılan ve maymun iştahlı diye.ss Sinir etme beni. :A Git KO'ya üzül hadi. :A
E bir şey demedim ki düpedüz yılanlık yaptı işte. :A Maymun iştahlı olduğu gerçeğini kendi de dizi içinde söyledi zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Savunuyor muyum yoksa damarına basmak için savunuyormuş gibi mi yapıyorum bir düşün istersen. :A
Neyse amacına ulaştın damarıma basıyorsun zaten dün geceden beri. :A Neyse bugün yeterince kötü haberler aldın (reytinglerin düşmesi, Cem Karcı ayrılığı) o yüzden fazla uğraşmayacağım seninle sen ne söylersen söyle sinirlenmemeye çalışacağım. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Neyse amacına ulaştın damarıma basıyorsun zaten dün geceden beri. :A Neyse bugün yeterince kötü haberler aldın (reytinglerin düşmesi, Cem Karcı ayrılığı) o yüzden fazla uğraşmayacağım seninle sen ne söylersen söyle sinirlenmemeye çalışacağım. :A
Reytinglerin düşmesi zaten az çok beklediğim bir gelişmeydi o sayılmaz. :A Sana dün Sedef'le yaşadığın şok, bana da Cem Karcı'nın kazığı yetti ödeştik. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Reytinglerin düşmesi zaten az çok beklediğim bir gelişmeydi o sayılmaz. :A Sana dün Sedef'le yaşadığın şok, bana da Cem Karcı'nın kazığı yetti ödeştik. :A
Öyle olsun bakalım. :A

Cem Karcı'nın yeni dizisini merakla bekliyorum, canım BluTV'im. :Z :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Aserat

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Serkan Altunorak a bayılırımm aynı zamanda seslendirme sanatçısı olduğu için tavşan Bugs Bunny yi seslendirmişti görünce aklıma hep o gelir ya :A