Yeni " Memoli " Belli Oldu!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Yeni Memoli Emre Kızılırmak oldu.

Tayfun Güneyer twitterinde şöyle yazdı :

"Yeni Memoli, sevgili süper yetenekli ve yakışıklı kardeşim EMRE KIZILIRMAK olacak.. tüm Memoli severlere duyurulur!!!"

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Emre Kızılırmak Biyografi

Emre Kızılırmak 1985 İstanbul'da doğdu..
Şöhreti podyumlarda yaklayan ve oyunculuk konusunda ciddi atlımlar yapan Emre Kızlırmak 2005 yılında Neşe Erberk Ajans‘ın Yeni Yüzler Arıyoruz projesinde Tesadüfen Eskişehir’de keşfedildi.
Daha sonra 2007 Best Model of The World yarışmasında 2. olan Emre Kızlırmak, Güney Kore’de düzenlenen Manhunt International Contest 2008′de Türkiye’yi temsil etti.Bu yarımada “Dünya’nın en iyi Podyum Mankeni” seçildi. Ama kendisini, bu yarışmada üzen bir olay vardı. Dinini değişitirmesini isteyen misyonerler piyasada daha fazla iş yapabileceğini ve onu bir dünya starı yapabileceklerini belirtiyorlardı. Ama Emre Kızılırmak “Ben dinimi, vatanımı ve bayrağımı dünyanın hiç bir şeyine değişmem. Orada dünya starı olacağıma ülkem de sevdiklerimle olur, vatanıma hizmet ederim” diye konuştu.

Erler Film yapımında gerçekleşen “Aşk Bir Hayal” dizisinde Asteğmen Altay rolü ile izleyici ile buluşan Emre Kızılırmak, oyunculuğa başarılı bir şeilde adım atmış oldu. Dizide kendisine Nehir Erdoğan ve Orhan Kılıç eşlik ediyorlar.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Emre Kızılırmak Biyografi

Emre Kızılırmak 1985 İstanbul'da doğdu..
Şöhreti podyumlarda yaklayan ve oyunculuk konusunda ciddi atlımlar yapan Emre Kızlırmak 2005 yılında Neşe Erberk Ajans‘ın Yeni Yüzler Arıyoruz projesinde Tesadüfen Eskişehir’de keşfedildi.
Daha sonra 2007 Best Model of The World yarışmasında 2. olan Emre Kızlırmak, Güney Kore’de düzenlenen Manhunt International Contest 2008′de Türkiye’yi temsil etti.Bu yarımada “Dünya’nın en iyi Podyum Mankeni” seçildi. Ama kendisini, bu yarışmada üzen bir olay vardı. Dinini değişitirmesini isteyen misyonerler piyasada daha fazla iş yapabileceğini ve onu bir dünya starı yapabileceklerini belirtiyorlardı. Ama Emre Kızılırmak “Ben dinimi, vatanımı ve bayrağımı dünyanın hiç bir şeyine değişmem. Orada dünya starı olacağıma ülkem de sevdiklerimle olur, vatanıma hizmet ederim” diye konuştu.

Erler Film yapımında gerçekleşen “Aşk Bir Hayal” dizisinde Asteğmen Altay rolü ile izleyici ile buluşan Emre Kızılırmak, oyunculuğa başarılı bir şeilde adım atmış oldu. Dizide kendisine Nehir Erdoğan ve Orhan Kılıç eşlik ediyorlar.
cacığın hıyarı işte Mehmet Ali Alabora olmalıydı onu özledik artık dizilerde görmek istiyoruz :(

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Belliydi böyle tanınmamış biri olacağı. Hayırlı olsun ama tutmaz bence... Efsane Yılan Hikayesi'nin adını kirletecekler boşuna...

Son düzenleme:

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Adama baktım baya yakışıklı bence. Karizmada var. Mehmet Akif Alakurt gibi. Bakalım yeni köylü kızı kim olacak? :)

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
images

İşte resmi. :)