Yeni Malatyaspor - Galatasaray | 2019 - 2020 Cemil Usta Sezonu - 5. Hafta Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tam beklenene yakın olması gerektiği gibi bir 11’le çıkılmış. Şampiyonlar ligi dönüşü olduğu gibi üstüne bir haftada FB ve PSG maçlarına çıkılacağı için minimum kayıp riski en güvenlisidir bu maçtan puan kaybedecek olsak bile.

Kaldı ki Galatasaray’ın bu maçtan 3 puan alma ihtimali yok. Bir Malatya bir de Alanya deplasmanı, ikisi de sezon başından kafadan 0 puanla başlar, 1-2 puan alınırsa kâr sayılır...

EFE54fSXYAAp5q0

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Değişik bir kadro olmuş. Pek umudum yok bu maçtan açıkçası...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Nagatomo-Marcao-Luyindama adeta yarış halindeler hangimiz en kötü diye.

Malatya iğrenç bir kasap futbolu oynuyor, tekmeler tokatlar havada uçuşuyor. Umarım erkenden fark 2’ye çıkar da Falcao girmek zorunda kalmaz,direkt sakatlamak için uğraşacaklardır. Nasılsa Galatasaray’a karşı faul yapmak serbest.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu puanın bir numaralı sorumlusu Levent Şahin denen çapsız görevli, iki numaralı sorumlusu ise Lemina oldu. Hiç şaşırmadım açıkçası, o kadar net gol pozisyonları kaçırırsanız illa ki gol yersiniz bu Galatasaray’ın alın yazısı! Ancak değişiklikler için bu kadar geç bekleyen kulübe de bu puan kaybının sorumlusu oldu.

İki takımın da leş gibi oynadığı leş gibi bir Anadolu maçıydı. Önemli olan kötü oynayarak bu maçtan 3 puan alabilmekti ama gelenek devam etti. 90+3 Konya’dan yenilen gol, 89 Malatya’dan yenilen gol. Bu goller şampiyonluktan dahi edebilir, artık yeter.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Çok şükür Nagatomo çıkıyor ancak Ömer Bayram’ın sol beke geçecek olması ise eyvah dedirtiyor eğer ön liberodaki başarısını göstermezse. Yine de her haliyle Nagatomo’dan iyidir. @Maskeli Fedai
Tam beklediğin gibi oldu. Sol bekte paso aksadı Ömer.. O değil de çok sinirliyim nasıl yenemedik yav :T: Hele şu kontra atak pozisyonu, sinirden cildirmamak elde değildi!!

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tam beklediğin gibi oldu. Sol bekte paso aksadı Ömer.. O değil de çok sinirliyim nasıl yenemedik yav :T: Hele şu kontra atak pozisyonu, sinirden cildirmamak elde değildi!!

haftaya bu futbola rağmen en az 4-5 atmadan içimizdeki bu sinir sinmez. Gol olup yağmalı takım tam kadro, onların kalesinde orta çağ yaşatmalı ancak o zaman bu 5 haftalık futbol kendini affettirir.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Galatasaray 3 puanı kurtaracak dedim ama sahneye Guilherme çıktı. 2 puan kaybı çok iyi oldu.

Haftaya berabere kalırsak Galatasaray ile pek üzülmem. Galatasaray deplasmanından 1 puan çıkarmak iyidir en azından. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Chelsea-Liverpool maçını izliyordum, bu maça da telefondan baktım ara ara. İkisine aynı anda bakınca aradaki fark daha da net belli oluyor. O maç müthiş hareketli geçiyor ve top sürekli oyunda, maçta duraksama boş an olmuyor neredeyse. O tempodan buraya bakmaya fırsatım bile olmadı doğru düzgün.

Neyse o maç bitince kalan yarım saatini tam izledim. O kontra atak pozisyonunu atıp işi bitirmemiz lazımdı. Bütün maç nasıl geçti bilmiyorum ama zorlu deplasmandan 3 puanla dönme şansı gelmiş elimize belli ki ama onu da değerlendiremedik ne yazık ki...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Galatasaray 3 puanı kurtaracak dedim ama sahneye Guilherme çıktı. 2 puan kaybı çok iyi oldu.

Haftaya berabere kalırsak Galatasaray ile pek üzülmem. Galatasaray deplasmanından 1 puan çıkarmak iyidir en azından. :)

İki takımın da defans hattı evlere şenlik, hele Belözoğlu oynayamaz ya da erkenden çıkarsa son 5-10 yılın aksine bol gollü bir maç olması kaçınılmaz. Galatasaray 5-4 de yenebilir 5-0 da yenebilir 3-1 de yenilebilir tabi. Kağıt üzerinde favori Galatasaray olsa da üç ihtimale açık olacak Fatih Terim’in eksikliği nedeniyle ne yazık ki...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İki takımın da defans hattı evlere şenlik, hele Belözoğlu oynayamaz ya da erkenden çıkarsa son 5-10 yılın aksine bol gollü bir maç olması kaçınılmaz. Galatasaray 5-4 de yenebilir 5-0 da yenebilir 3-1 de yenilebilir tabi. Kağıt üzerinde favori Galatasaray olsa da üç ihtimale açık olacak Fatih Terim’in eksikliği nedeniyle ne yazık ki...
Avatarımdaki adam çok kilit futbolcu be. Yokluğu takımın aksamasına yol açıyor ve 2 haftadır bu kendini belli etti. Başakşehir'i de şahlandırmıştı. İlerleyen zamanlarda daha çok öveceğim bu adamı. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Avatarımdaki adam çok kilit futbolcu be. Yokluğu takımın aksamasına yol açıyor ve 2 haftadır bu kendini belli etti. Başakşehir'i de şahlandırmıştı. İlerleyen zamanlarda daha çok öveceğim bu adamı. :A
Bana gizli Fenerbahçeli diyen adamın haline bak, utanmasan FB logosu koyacaksın avatarına :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bana gizli Fenerbahçeli diyen adamın haline bak, utanmasan FB logosu koyacaksın avatarına :A
Arsenal orta sahasına koy bu adamı vallahi sırıtmaz. Öylesine hastasıyım bu adamın. :A Aslında Fenerbahçe armasını öptüğü bir fotoğrafı avatar yapacaktım ama @Tolstoyevski 'nin sinirlenip üstüme çullanmasından korktum. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Arsenal orta sahasına koy bu adamı vallahi sırıtmaz. Öylesine hastasıyım bu adamın. :A Aslında Fenerbahçe armasını öptüğü bir fotoğrafı avatar yapacaktım ama @Tolstoyevski 'nin sinirlenip üstüme çullanmasından korktum. :A
Çok iyi futbolcu ama Atatürk'ün kriterlerinden ilk ikisini geçtikten sonra üçüncüde sınıfta kalıyor :A
DyWRoGjX0AEFbop.jpg

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Gelecek haftaki Galatasaray Fenerbahçe maçı iyisiyle kötüsüyle şampiyonluk maçıdır ve sezonun kalanını şekillendirecektir. Bu maçtan net bir skorla galip ayrılan takım şampiyonluğun en büyük adayı olur, fener hakemsiz bir şekilde yenerse 19-20 şampiyonluklarını maçın sonunda kutlarım. Ancak Galatasaray yine tartışmaya yer vermeyecek üstünlükle yenerse de işte o zaman da fenerlilerden aynısını Galatasaray adına beklerim, ki onların geneli aşırı fanatik olduğu için 20 puan fark bile yeseler kabul etmeyeceklerdir orası ayrı.

Berabere biterse Denizli şampiyon olur.

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Çok iyi futbolcu ama Atatürk'ün kriterlerinden ilk ikisini geçtikten sonra üçüncüde sınıfta kalıyor :A
DyWRoGjX0AEFbop.jpg
Adam sadece gergin ve sinirli ki bu da hırsından ve liderlik vasfından dolayı. :A Atatürk yaşasaydı alnından öperdi bu adamın. :A

• İlginç
Reactions: MasacRE