Yeni Malatyaspor - Beşiktaş | Süper Lig 21-22 Sezonu - 23. Hafta Maçı

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
images (3) (9).jpeg

Beşiktaş ligin 23. haftasında ligin son sırasındaki Yeni Malatyaspor'a konuk oluyor .

Saat: 13.30
Stadyum: Yeni Malatya Stadyumu
Hakem: Zorbay Küçük
Yayın: Bein Sports 1 HD

İlk 11'ler

Yeni Malatyaspor: Ertaç, Philip, Mustafa, Aabid, Sadık, Mehdi, Azubuike, Semih, Mounir, Hafez, Dicko

Beşiktaş: Ersin, Rosier, Necip, Vida, Rıdvan, Josef, Ghezzal, Pjanic, Teixeira, Kenan, Batshuayi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Rıdvan çok iyi bir hücum bek olmuş. Bats kafasını kullansa net iki asisti vardı.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
ilk yarı kısır geçti maç sonu çelişkili beraberlik 2 takımıda üzmez

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İkinci yarı umarım değişiklikleri geç yapmaz hoca. Güven Emirhan gibi isimler var. Şu Vida'dan bir kurtulamadık adam çok iyi gibi her maç oynuyor, bir de Necip çıktı başımıza.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Malatya'da Dicko-Tetteh değişikliği şart yoksa gol falan atamaz. Tüm takım Mounir'in ayağına bakıyor bir de Mustafa'dan sürpriz bekliyorlar onun haricinde bir şey yaptıkları yok.

Josef'in çıkması BJK adına çok kötü oldu. Malatya bu kadar gömülmüşken takıma çok lazımdı. Atiba ceza sahasına yakın oynarsa her türlü skor yapar.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ghezzal bugün çok top kaybedip kontra şansı verdi neyseki rakibin hücum gücü yok.
------

Hemen ayağa değsin at kendini var çağırsın böyle penaltı olmaz.

Son düzenleme:

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
3 tane direk hiç yoktan penaltı. Rize maçından daha kötü yazık olan maç olmaz dedim daha kötüsü oldu.

Elinde iki tane sağlam stoper varken devşirme stoper oynatırsan bir maç olmasa bir maç yakar. Bana göre pozisyon da penaltı değil de yaptığı hareket de amatörce.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
3 tane direk hiç yoktan penaltı. Rize maçından daha kötü yazık olan maç olmaz dedim daha kötüsü oldu.

Elinde iki tane sağlam stoper varken devşirme stoper oynatırsan bir maç olmasa bir maç yakar. Bana göre pozisyon da penaltı değil de yaptığı hareket de amatörce.
Net penaltı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Eyvah BJK bize bir puan daha yaklaştı. :eek: GS'den medet umana kadar önce Malatya'yı yenin. Hadi doğru şimdi Konya'yı desteklemeye.

Tetteh ve Adem devrenin başında girseydi Malatya maçı alırdı.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,129
Puanı
280
Adam kendini yere atmasa oyuncular itiraz etmese var falan çağırmazdı o kadar eminim ki bize olsa bizim düşen de başka itiraz eden olmaz kaynar giderdi.
hafez küfür etmese hakem es geçecek gibiydi. Pozisyonda döndüğü ayağının tarafına doğru necip net dokunuyordu. Bence de net penaltı. Topu atmış geçecekti çünkü.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
hafez küfür etmese hakem es geçecek gibiydi. Pozisyonda döndüğü ayağının tarafına doğru necip net dokunuyordu. Bence de net penaltı. Topu atmış geçecekti çünkü.
Dokunduğu inkar etmiyorum dokununca hemen atıyor kendini düşürecek bir müdahale kesin değil. Dediğin gibi itiraz olmasa es geçilecek pozisyon
------

Tüm bunların penaltı pozisyonunun doğru veya yanlış karar olup olmamasıyla alakası ne?
Pozisyon gri açısından diyorum her müdahaleye penaltı çalınacaksa işimiz var. Gri pozisyona var bakmaz hakem verse bu kadar tepki vermezdim.

Demek istediğim bir diğer şey ise penaltı hareketten dolayı değil bu tarz şeylerle alınıyor ülkede.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dokunduğu inkar etmiyorum dokununca hemen atıyor kendini düşürecek bir müdahale kesin değil. Dediğin gibi itiraz olmasa es geçilecek pozisyon
------

Pozisyon gri açısından diyorum her müdahaleye penaltı çalınacaksa işimiz var. Gri pozisyona var bakmaz hakem verse bu kadar tepki vermezdim.

Demek istediğim bir diğer şey ise penaltı hareketten dolayı değil bu tarz şeylerle alınıyor ülkede.
Topla alakası olmayan her müdahaleye penaltı çalmak zorundasın zaten. Bunda anormâl ne var anlamadım.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Topla alakası olmayan her müdahaleye penaltı çalmak zorundasın zaten. Bunda anormâl ne var anlamadım.
Usta bunlardan kaç tane oldu bu ligde kaçında çalındı? Bundan daha neti çok iyi hatırlıyorum ilk yarı Gazişehir maçında Kenana yapıldı hiç bir şey diyen yoktu.