Yeni Iffet Deniz Cakir

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Müjde Ar'ın cam sahnesiyle ünlü filmi İffet'in dizi versiyonundaki yeni başrol oyuncusu belli oldu.

Yeni yayın döneminde Kanal D'de ekrana gelecek dizi için yapımcı Faruk Turgut, Yaprak Dökümün'de Deniz Çakır'ın da rol arkadaşı olan Fahriye Evcen ile anlaşma imzalamıştı. Ancak Evcen dizide yumuşatılarak çekilecek tecavüz sahnesinin yanı sıra vücut hatlarının görünebileceği diğer tüm sahnelere de itiraz edince Turgut, yeni bir oyuncu arayışına girdi ve Evcen'in sevgilisi Özcan Deniz ile Ya Sonrada da oynayan Deniz Çakır ile el sıkıştı.
Turgut, Fahriye'nin kendine ait prensipleri var. Bu prensipleri aşamayınca karşılıklı oturup bu projede çalışmamaya karar verdik. Elbette hassasiyetlerine saygı duyuyorum ama projenin adı da İffet ve İffet'in filminden gelen bir imajı var. Dizide iffet kavramını sorgulayacağız. Fahriye Evcen bu imajı kafasında oturtamadı. Bu projede olmamasının kendisi için daha uygun olduğuna karar verdi. Yoksa beraber çalışmak için 2 aydır uğraşıyorum. Olmayınca yapacak bir şey yok diye konuştu.

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Vay be ben dün Deniz Çakır dedim, bugün Deniz Çakır haberi geldi :):)

Hiç bir bilgi veya duyumum da yoktu tamamen kendi fikrimdi :):)

Bence Deniz Çakır olursa dizinin tutması kesinleşir :)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Bu tip, toplumun genel ahlaki değerlerine saygı göstermeyen ve kültürel yozlaşmaya meydan verebilecek dizilerin sonuna kadar karşısındayım... Ama Deniz Çakır varsa tutar... Bunu dizinin ilk bölümünü gördükten sonra yapacağımız yorumda belirtiriz, diyerek noktalamak isterdim ama izlemeyeceğim için gerek yok...

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Deniz Cakir varsa dediginiz gibi tutar, o zaten yine bir drama dizisinde rol almak istiyordu, diziye bakacagim, umarim basarili olur:)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
San katılıyorum ne kadar oorasını burasını açmaya bayılıyorlar simdi herkes bunu konuşur :(

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Evet, Deniz Cakir iyi oynar, hem Deniz Cakir pürüz felan yapmaz, hatta tecavüz sahnesini bile yaparlar, Faruk Turgut o sahne dizide olmicak diyordu cünkü Fahriye Evcen istememisti.

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Bence olur... Deniz Cakir memnuniyetle yapar bence, Fahriye Evcen istememisti... ama büyük ihtimal olur o sahne.. o sahnesiz Iffet dizisi olur mu? Iffet'i popüler eden bu sahne ...