Yeni Hayat - Tanıtım Fragmanı | Yeni Dizi - Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
7,183
4,116
450
İstanbul
Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Yeni Hayat'ın tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Karga Seven Yapım'ın, yönetmenliğini Cem Özduru ve Başak Sosyal'ın üstlendiği, senaryosunu Elif Usman'ın kaleme aldığı; kadrosunda Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nisa Sofiya Aksongur, Nilperi Şahinkaya, Begüm Akkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nebil Sayın, Aziz Caner İnan, Tayanç Ayaydın, Devrim Nas, Furkan Kalabalık, Seher Terzi, Ayşe Tunaboylu ve Övül Özbay’ın yer aldığı dizinin ilk tanıtımı yayınlandı.

'Yeni Hayat' yakında Kanal D'de! İşte tanıtım fragmanı:

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
71,356
42,455
1,061
Ankara
Beğenmedim tanıtımı, halbuki kadro ve konudan da umutluydum. Daha güzel bir tanıtım gelebilirmiş...

xRevenge

Yeni Üye
21 Şubat 2020
55
28
19
İkinci tanıtımını bekliyorum bu tanıtım biraz saçma gibi izleyebilirim belki.

alperuz

Favori Üye
2 Şubat 2019
3,137
2,604
300
İstanbul
Fragman çok karışık geldi, ordan oraya ordan oraya geçti. Daha az sahne ile daha merak uyandırıcı bir tanıtım yapılabilirmiş. Nilperi ve Nisa Sofia'yı 2.tanıtımda daha çok görmek isterim :bhr: Tahminimce dizi perşembe günü yarışına katılacak. Başarılar dilerim ekibe.

Bully

Admin
Reyting Tahminleri Şampiyonu
10 Mart 2013
72,310
45,735
1,060
Her şeyden biraz biraz serpmişler gibi.

Kadro güzel. Ya Perşembe'ye koyup risk alacaklar ya da Pazar deneyecekler. Başarılar ekibe.

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
7,183
4,116
450
İstanbul
Her şeyden biraz biraz serpmişler gibi.

Kadro güzel. Ya Perşembe'ye koyup risk alacaklar ya da Pazar deneyecekler. Başarılar ekibe.
Çok Güzel Haraketler için tekrar gün değişikliğine gideceklerini zannetmem. Çarşamba boş... İleri de ne olur bilinmez ama hafta sonu olması zor gibi.

Bully

Admin
Reyting Tahminleri Şampiyonu
10 Mart 2013
72,310
45,735
1,060
Çok Güzel Haraketler için tekrar gün değişikliğine gideceklerini zannetmem. Çarşamba boş... İleri de ne olur bilinmez ama hafta sonu olması zor gibi.
ÇGH dönmüştü dimi yine gününe. Öğretmen tutarsa Yeni Hayat'ın Çarşamba şansı kalmaz. Perşembe daha mantıklı duruyor.

Kanal D 2014-2015 zamanlarında 2 yapım yayınlıyordu bazen akşamları. Zor ama Pazar günü öyle bir sistem deneyebilirler belki.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
7,183
4,116
450
İstanbul
ÇGH dönmüştü dimi yine gününe. Öğretmen tutarsa Yeni Hayat'ın Çarşamba şansı kalmaz. Perşembe daha mantıklı duruyor.

Kanal D 2014-2015 zamanlarında 2 yapım yayınlıyordu bazen akşamları. Zor ama Pazar günü öyle bir sistem deneyebilirler belki.
2 yapımlı olmalı zaten bence, öyle olsa daha iyi olur... Dizi arkasından format tarzı denenebilir ve Yeni Hayat arkasından Çok Güzel Hareketler koyulur, tadından yenmez

• Beğendim
Reactions: Bully