'Yeni Hayat' Dizisinden Yeni Detaylar!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Serkan Çayoğlu, yeni yılda 'Yeni Hayat' dizisi ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

72846713_798466620604366_2735361783013477841_n.jpg

Her Yerde Sen, Hekimoğlu gibi işlere imza atan Karga Seven Yapım'ın yapımcılığını üstleneceği, senaryosunu Elif Usman'ın kaleme alacağı, başrolünde Serkan Çayoğlu'nun yer alacağı 'Yeni Hayat' dizisi yeni yılda ekranda yerini alacak.

Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu, Serkan Çayoğlu'nun yeni dizisi hakkında köşesinde bir yazı kaleme aldı. İşte o yazı:

Sosyal medyada yeni fotoğrafları paylaşılmış Serkan Çayoğlu’nun... Yorumlara baktım, “Yeni bir projesi mi var?” diye soruluyor. Mesela, İtalyan hayranlarından çok mesaj vardı. Anlaşılan ‘Kiraz Mevsimi’nin tadı damaklarında kalmış. ‘Halka’ da pek bir beğenmiştim. ‘Cuk’ oturmuştu. Kulağıma geldi, yeni bir proje yolda... En azından şöyle diyelim, evet bu yeni çekimlerin bir mesajı var. Gelelim konuya...

Yerli ‘Bodyguard’ mı?

Dizinin senaristi, sektörün gerçekten önemli isimlerinden biri; Elif Usman... ‘Hanımın Çiftliği’, ‘Tatlı Küçük Yalancılar’, ‘Kayıp’ ile ‘Cesur ve Güzel’in bir bölümünde imzası var. İki romanı ‘Aşk Başka Yerde’ ve ‘Aşk Suçları’ ses getirmiştir. Dizinin konusunu sordum. Şöyle bir kısa bilgi geldi; bir bordo bereli yani özel kuvvetlerden emekli bir askerin, sivil hayattaki yeni görevi bir iş insanını korumak. Yine duyduğum BBC’nin ‘Bodyguard’ dizisini andırdığı yönünde... Orada bir gazi vardı. Koruma komutanlığında görevliydi ve kendisine bir kadın politikacıyı koruma görevi veriliyordu. Bana Çayoğlu ile görüşme yapıldığı bilgisi de geldi. Hatta proje için kanallarla konuşulduğu, onlardan birinin de netleştiği haberini de aldım. Şimdilik bu kadar.

'Yeni Hayat' yeni yılda!​

Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Bazı isimler var ki, başrol koymak çok risklidir. Serkan da o isimlerden. :)

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Serkan Çayoğlu da şansı yaver gitmeyenlerden pek ümidim yok diziden.