'Yeni Hayat' Dizisinden Yeni Detaylar!

Emre Ozansoy

Konu Editörü
Konu Sahibi
Katılım
26 Ağustos 2017
Mesajlar
32,489
Reaksiyon puanı
21,451
Puanı
1,060
Serkan Çayoğlu, yeni yılda 'Yeni Hayat' dizisi ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Her Yerde Sen, Hekimoğlu gibi işlere imza atan Karga Seven Yapım'ın yapımcılığını üstleneceği, senaryosunu Elif Usman'ın kaleme alacağı, başrolünde Serkan Çayoğlu'nun yer alacağı 'Yeni Hayat' dizisi yeni yılda ekranda yerini alacak.

Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu, Serkan Çayoğlu'nun yeni dizisi hakkında köşesinde bir yazı kaleme aldı. İşte o yazı:

Sosyal medyada yeni fotoğrafları paylaşılmış Serkan Çayoğlu’nun... Yorumlara baktım, “Yeni bir projesi mi var?” diye soruluyor. Mesela, İtalyan hayranlarından çok mesaj vardı. Anlaşılan ‘Kiraz Mevsimi’nin tadı damaklarında kalmış. ‘Halka’ da pek bir beğenmiştim. ‘Cuk’ oturmuştu. Kulağıma geldi, yeni bir proje yolda... En azından şöyle diyelim, evet bu yeni çekimlerin bir mesajı var. Gelelim konuya...

Yerli ‘Bodyguard’ mı?

Dizinin senaristi, sektörün gerçekten önemli isimlerinden biri; Elif Usman... ‘Hanımın Çiftliği’, ‘Tatlı Küçük Yalancılar’, ‘Kayıp’ ile ‘Cesur ve Güzel’in bir bölümünde imzası var. İki romanı ‘Aşk Başka Yerde’ ve ‘Aşk Suçları’ ses getirmiştir. Dizinin konusunu sordum. Şöyle bir kısa bilgi geldi; bir bordo bereli yani özel kuvvetlerden emekli bir askerin, sivil hayattaki yeni görevi bir iş insanını korumak. Yine duyduğum BBC’nin ‘Bodyguard’ dizisini andırdığı yönünde... Orada bir gazi vardı. Koruma komutanlığında görevliydi ve kendisine bir kadın politikacıyı koruma görevi veriliyordu. Bana Çayoğlu ile görüşme yapıldığı bilgisi de geldi. Hatta proje için kanallarla konuşulduğu, onlardan birinin de netleştiği haberini de aldım. Şimdilik bu kadar.

'Yeni Hayat' yeni yılda!​
 
Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Katılım
12 Eylül 2013
Mesajlar
23,201
Reaksiyon puanı
14,650
Puanı
1,060
Bazı isimler var ki, başrol koymak çok risklidir. Serkan da o isimlerden. :)
 
  • Beğendim
Reactions: Jonsnow

Yiğitt

Emekli
Katılım
9 Aralık 2013
Mesajlar
74,564
Reaksiyon puanı
45,491
Puanı
1,061
Konum
Ankara
Elif Usman harika bir isim, güzel kadro kurulursa şans verebilirim projeye. :X
 

blacklion

Favori Üye
Katılım
30 Ekim 2019
Mesajlar
4,374
Reaksiyon puanı
4,115
Puanı
400
Bu adam neden bu sektörde şişirilip duruyor sürekli? Yakışıklı, ekran yuzu de var ama bu oyunculuk icin yeterli değil. Yetenek olmadan olmuyor, hala doğal bir performans sağlayamıyor. Yine de hakkını yemeyelim ilk dizisinden bu yana geliştirdi kendisini fakat hala yeterli değil...
 

serhatt

Konu Editörü
Katılım
10 Aralık 2014
Mesajlar
67,190
Reaksiyon puanı
35,958
Puanı
1,060
Serkan Çayoğlu da şansı yaver gitmeyenlerden pek ümidim yok diziden.