'Yeni Hayat'ın Yayın Tarihi Belli Oldu! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5e65eb02e226011ef415e876.jpg

'Yeni Hayat' dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Karga Seven Yapım'ın, kadrosunda; Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nisa Sofiya Aksongur, Nilperi Şahinkaya, Begüm Akkaya ve İpek Filiz Yazıcı gibi isimlerin yer aldığı dizinin yayın tarihi ilk olarak 26 Mart Perşembe olarak açıklanmıştı.

Ancak, pandemi nedeniyle yayın tarihi ertelenen dizinin 3 Eylül Perşembe akşamı yayın hayatına başlayacağı öğrenildi.

'Yeni Hayat' 3 Eylül Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Zirve iddiası olmayan diziler için perşembe ideal. Bu iş hiçbir gün zirveyi alacak gibi durmuyor o yüzden 3. olsa bile devam edebilmesi için mantıklı karar.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
5e65eb02e226011ef415e876.jpg

'Yeni Hayat' dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Karga Seven Yapım'ın, kadrosunda; Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nisa Sofiya Aksongur, Nilperi Şahinkaya, Begüm Akkaya ve İpek Filiz Yazıcı gibi isimlerin yer aldığı dizinin yayın tarihi ilk olarak 26 Mart Perşembe olarak açıklanmıştı.

Ancak, pandemi nedeniyle yayın tarihi ertelenen dizinin 3 Eylül Perşembe akşamı yayın hayatına başlayacağı öğrenildi.

'Yeni Hayat' 3 Eylül Perşembe 20.00'de Kanal D'de!
Perşembe gününe koyucak kanal 4,5 bölüm sonra gün değişikliğine gidicek pazartesi olucak yada çarşamba pazartesi olmasın perşembe de olmasın 2 sevdiğim dizi var o günler çarşamba okeeey

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Perşembe gününe koyucak kanal 4,5 bölüm sonra gün değişikliğine gidicek pazartesi olucak yada çarşamba pazartesi olmasın perşembe de olmasın 2 sevdiğim dizi var o günler çarşamba okeeey
Ne Pazartesi ne Çarşamba. :A Gün değişikliği olmadan biter bu dizi. Çarşamba sağlam dram ve dönem işi var, Pazartesi de 3 - 4 dizi var. O iki günde de kendine ekmek çıkarmaz. Perşembe dizi için en ideal gün şuan.

Beceriksiz bir senarist demek ki başka izahı yok Hizmetçiler gibi tutacak bir işi batırdı :A
Aynen öyle. :A Sadece bir işini izlediğim için "beceriksiz" demek istememiştim. :F

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Ne Pazartesi ne Çarşamba. :A Gün değişikliği olmadan biter bu dizi. Çarşamba sağlam dram ve dönem işi var, Pazartesi de 3 - 4 dizi var. O iki günde de kendine ekmek çıkarmaz. Perşembe dizi için en ideal gün şuan.

Aynen öyle. :A Sadece bir işini izlediğim için "beceriksiz" demek istememiştim. :F
Belki dediğin gibi olur bilemeyiz ben fikrimi söyledim 2 dizi başlayınca görecez :A