'Yeni Hayat'ın Çekimleri Başladı! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Editörü
Konu Sahibi
Katılım
26 Ağustos 2017
Mesajlar
31,963
Reaksiyon puanı
20,912
Puanı
1,060


Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Yeni Hayat'ın çekimleri tekrardan başladı!

Yapımcılığını Karga Seven Yapım'ın, kadrosunda; Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nisa Sofiya Aksongur, Nilperi Şahinkaya, Begüm Akkaya ve İpek Filiz Yazıcı gibi isimlerin yer aldığı dizinin 'coronavirüs' nedeniyle ara verilen 3. bölüm çekimlerine geçtiğimiz gün yeniden başlandı.

Yayın tarihi 26 Mart Perşembe olarak açıklanan, ardından pandemi nedeniyle ertelenen dizinin oyuncuları tekrardan sete çıkma heyecanlarını izleyiciler ile paylaştı.
Serkan Çayoğlu: “Karantina sonrası tekrar sete çıktık ve bıraktığımız yerden devam ediyoruz. Hiç ara vermemiş gibi hissetmek beni mutlu etti ve kolay adapte olmamı sağladı.”

Melisa Aslı Pamuk: “Bu zor süreçten sonra işimize geri dönmek beni ve set arkadaşlarımı çok mutlu etti. Umarım hepimiz için iyi ve başarılı bir sezon olur.”

Tayanç Ayaydın: “O kadar özlemişim ki; sete girince sanki pandemi döneminde göremediğim eski bir dostumla karşılaşmış kadar mutlu oldum.”

Nilperi Şahinkaya: “Sete döndük. Dizimizin ekibine kavuştuğumda setimizi ne kadar özlediğimi hatırladım. Umarım güzel sonuç alırız, heyecan yeniden başladı.”'Yeni Hayat' Ağustos'ta Kanal D'de!
 
  • Harika
Reactions: Gizmen

seyfullXh

Favori Üye
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,001
Reaksiyon puanı
503
Puanı
115
Yaş
23
pazartesi bu dizi salı günü hekimoğlu ilginç yani bir yapımdan iki güne farklı farklı dizi
 
  • Beğendim
Reactions: Gizmen

STARAN

Favori Üye
Katılım
17 Temmuz 2016
Mesajlar
2,675
Reaksiyon puanı
2,557
Puanı
279
Yazık boşuna sete çıkıyorlar 3 veya 4 dört bölüme final yapacak gibi görünüyo