'Yeni Hayat'ın Çekimleri Başladı! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5f1bea5c933ccb0a1068e09b

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Yeni Hayat'ın çekimleri tekrardan başladı!

Yapımcılığını Karga Seven Yapım'ın, kadrosunda; Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nisa Sofiya Aksongur, Nilperi Şahinkaya, Begüm Akkaya ve İpek Filiz Yazıcı gibi isimlerin yer aldığı dizinin 'coronavirüs' nedeniyle ara verilen 3. bölüm çekimlerine geçtiğimiz gün yeniden başlandı.

Yayın tarihi 26 Mart Perşembe olarak açıklanan, ardından pandemi nedeniyle ertelenen dizinin oyuncuları tekrardan sete çıkma heyecanlarını izleyiciler ile paylaştı.
Serkan Çayoğlu: “Karantina sonrası tekrar sete çıktık ve bıraktığımız yerden devam ediyoruz. Hiç ara vermemiş gibi hissetmek beni mutlu etti ve kolay adapte olmamı sağladı.”

Melisa Aslı Pamuk: “Bu zor süreçten sonra işimize geri dönmek beni ve set arkadaşlarımı çok mutlu etti. Umarım hepimiz için iyi ve başarılı bir sezon olur.”

Tayanç Ayaydın: “O kadar özlemişim ki; sete girince sanki pandemi döneminde göremediğim eski bir dostumla karşılaşmış kadar mutlu oldum.”

Nilperi Şahinkaya: “Sete döndük. Dizimizin ekibine kavuştuğumda setimizi ne kadar özlediğimi hatırladım. Umarım güzel sonuç alırız, heyecan yeniden başladı.”

5f1bea5c933ccb0a1068e09a

5f1bea5c933ccb0a1068e0a3

5f1bea5c933ccb0a1068e0a2

'Yeni Hayat' Ağustos'ta Kanal D'de!

• Harika
Reactions: Gizmen

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610