Yeni Favori Üyeler (Ocak 2020)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Uzun zamandır yeni favori üye yapılmış kimse. Az önce konuşurken @phoebebuffay 'in favori üye olmadığını farkettim. Özellikle forum etkinliklerinde sohbet etmeyi çok sevdiğim bir üye. O yüzden @Bully @bazinga 'ya favori üye olması konusunda öneride bulunmak istedim. Umarım yapılır. Belki açacağı konular ile foruma farklı bir renk getirir.:D

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Uzun zamandır yeni favori üye yapılmış kimse. Az önce konuşurken @phoebebuffay 'in favori üye olmadığını farkettim. Özellikle forum etkinliklerinde sohbet etmeyi çok sevdiğim bir üye. O yüzden @Bully @bazinga 'ya favori üye olması konusunda öneride bulunmak istedim. Umarım yapılır. Belki açacağı konular ile foruma farklı bir renk getirir.:D
Buna katılıyorum. Forumdaki aktif bayan sayısı az; ne kadar çok verimli bayan üyemiz olursa daha farklı konularıda görebiliriz.

Sedef marjinal ve farklılığı seviyor. @phoebebuffay
Kendini foruma verirse; farklı;iddalı;değişik konular açacağını düşünüyorum.(en başlardaki aramızdaki soğuk rüzgarları;yarışmalardaki marjinelliğin aldı ;götürdü :) )

@sokak sanati fikrini bende destekliyorum. Kırmızılar @bazinga ve @Bully .

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok yakında olacağını tahmin etmek için kahin olmaya gerek yok. :)

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Buna katılıyorum. Forumdaki aktif bayan sayısı az; ne kadar çok verimli bayan üyemiz olursa daha farklı konularıda görebiliriz.

Sedef marjinal ve farklılığı seviyor. @phoebebuffay
Kendini foruma verirse; farklı;iddalı;değişik konular açacağını düşünüyorum.(en başlardaki aramızdaki soğuk rüzgarları;yarışmalardaki marjinelliğin aldı ;götürdü :) )

@sokak sanati fikrini bende destekliyorum. Kırmızılar @bazinga ve @Bully .
Taşekkürler övgü için :D Bu aralar yarışma dışında forumda pek zaman geçirmek istemiyorum ama daha sonraki zamanlarda konular açabilirim evet :)

• Beğendim
Reactions: The_Erinch