Yeni Dizinin Adı Belli Oldu

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, Canım Aile ekibinin yeni çekeceği dizinin adı "Bizim Yenge" oldu. Dizinin kesinleşen kadrosunda İlker Aksum ile Şebnem Bozoklu bulunurken diğer oyuncularla görüşmeler sürüyor. TMC'nin yapımcılığını üstlendiği, Aydın Bulut'un yöneteceği, ATV ekranlarına gelecek olan dizinin çekimleri 20 Haziran'da başlıyor.

canim-ailem1.jpg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çekimler erken başlıyormuş. Ağustos'ta yayına girer herhalde. Bizim Yenge, Yenge'ye göre daha iyi olmuş :)

Bakalım başka kimler olacak kadroda :)

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
ATV'de gelecek sezon icin yeni diziler yapmaya basladi... cünkü 12 diziden 8 tanesi bitiyor geriye kalacak olan: Kizim Nerede, Tövbeler Tövbesi, Cocuklar Duymasin ve Yahsi Cazibe. Kizim Nerede ve Tövbeler Tövbesi büyük ihtimal devam ederler ama belli olmaz:).
Atv, Kalbim Seni Secti ve Bizim Yenge'yle oldukca iddiali baslayacak yeni sezona bakalim bu iki dizi ve sonradan eklenecek olan Selvi Boylum Al Yazmalim ATV'nin yüzünü güldürecek mi ?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben, ATV'yi zor bir sezon bekleyeceğini tahmin ediyorum. Birçok iddialı diziyle gireceklerdir yeni sezona ama elbetteki bazıları tutmayacak. Eğer tutmayanların sayısı fazla olursa ATV için işler çok zor bir hal alır...

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Her Şeye Rağmen devam edecek diyorlar.

arkadaslar dızı sezon fınalıne gırdı 9.bolum un basında okudugunuz gıbı..erken olup olmamasına bız karar veremıyoruz..eger uygun gorulurse sezon tatılınden sonra devam edıcek...bana bılgı ulasınca en kısa zaman ıcersınde sızlerle paylascam sevgıler...can nergis...

Can nergisin twitter mesajı