M TV Yeni Dizi "Fav10 Şirketi" | Yakında M TV'de

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,066
Puanı
610
@Dosi birkaç bölümlük konuk oyuncu olacak ama gökdelenden düşmeli mi orasını bilmem ama baya heyecanlı bölümler olacak.
------

@Dosi kalsın da 'diğerine' naapiyosan yapabilirsin @xemrexxx
Seni de eklerim ama 3. Bölümden itibaren olur büyük ihtimal. Ilk 2 bölüm senaryo hikayesi tamam.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
Ayyy inş. @serhatt ve @Dosi yi o gökdelenden aşağı atarım :A
İnşallah @xemrexxx . Yardıma ihtiyacın olursa "diğeri" için seve seve koşa koşa uça uça işimi gücümü bırakıp gelebilirim. Ama yok, güç lazım olacak o iş için. Gücümü bırakıp gelmiyim gücümle beraber gelirim :) @Dosi ile aranızda ne gibi bir sorun var bilmiyorum ama çözüm odaklı olduğu için mutlaka sorununuzun en kısa sürede çözuleceğini düşünüyorum.
çünkü ben de öyle olmuştu :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
İnşallah @xemrexxx . Yardıma ihtiyacın olursa "diğeri" için seve seve koşa koşa uça uça işimi gücümü bırakıp gelebilirim. Ama yok, güç lazım olacak o iş için. Gücümü bırakıp gelmiyim gücümle beraber gelirim :) @Dosi ile aranızda ne gibi bir sorun var bilmiyorum ama çözüm odaklı olduğu için mutlaka sorununuzun en kısa sürede çözuleceğini düşünüyorum.
çünkü ben de öyle olmuştu :)
Onunla aramızda sorun yok, o bize takılmayı seviyor :A @xemrexxx sevdiği kişilere böyle takılır. Onun hiç bir mesajını ciddiye alma :A

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
YENİ DİZİ | CUMARTESİ 20.00
FAV10 ŞİRKETİ

1. BÖLÜM FRAGMANI

Bazinga : Merhaba Arkadaşlar, yıllarca şirketimize verdiğiniz emekleriniz için çok teşekkürler. 17 yılı aşkın süredir bu şirkete kimler geldi kimler geçti ve tabi bundan sonra da gelecekler. Bildiğiniz üzere başta Fransa, Almanya, Hollanda olmak üzere 23 ülkede şirketimizi açıyoruz. Bu yüzden benim artık burdan ayrılmam gerekiyor.

Xemrexx : Serhat bak Hollanda da şirketimizi açıyoruz istersen sen git orda çalış.

Serhat : Sanane be. İstediğim yerde çalışırım hem benim burayı bırakıp gitme niyetim hiç yok. Aman sen git de hangi ülke olduğu umrumda değil.Ya da Afrikaya git de Aslanlar, kaplanlar yesin kurtulalım

The Erinch : Arkadaşlar Bazinga sözünü daha bitirmedi bir dinleyin.

Bazinga : Arkadaşlar benim sizden istediğim bu şirketi aynı bu samimiyetiyle , güzel projeleriyle ayakta tutmanız. Bu yüzden ben giderayak yerimi 2 kişiye bırakıyorum.

Serhat : Kesin benimdir o.

Bazinga : Yerime uygun gördüklerim Angelica ve The Erinch.

Serhat : Ne... Ben dururken onlar mı?

Zeyno : Niye senden daha iyi yönetirler diye mi kıskanıyorsun.

Zeyno yerinden kalkar hemen Angelicaya sarılır.

Zeyno : Canım Melom sizin hakkıyla yöneteceğinizden eminim canım arkadaşım.

Angelica : Çok teşekkürler Bazinga. The Erinch abi seni de tebrik ederim.

@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi
SeeeYi naşlat hakkını yeme miydi o söz tam olarak hatırlayamadım şimdi ama doğruya doğru eğer 2 kişi yöneticekse hadi @The_Erinch tamam da @Dosi gibi birisi varken @Angelica ne alaka ki ? S. at (yanlış ya da eksik yazmadım. @S.G.A.T. da değil anlayın işte :) doğru demiş. O bile daha iyi seçenek.

• Güldürdün
Reactions: STAR and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,206
Puanı
1,060
SeeeYi naşlat hakkını yeme miydi o söz tam olarak hatırlayamadım şimdi ama doğruya doğru eğer 2 kişi yöneticekse hadi @The_Erinch tamam da @Dosi gibi birisi varken @Angelica ne alaka ki ? S. at (yanlış ya da eksik yazmadım. @S.G.A.T. da değil anlayın işte :) doğru demiş. O bile daha iyi seçenek.

Moruklar yönetemez şirketi ben onları huzurevine yollarım inzivada dinlensinler bir güzel. :A @Angelica @The_Erinch

Siz bizden ne istiyorsunuz yahuu

• Güldürdün
Reactions: serhatt and STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,066
Puanı
610
Ben de Dosi'yi devamlı olsum isterdim ama müsait olamadığı için diziye konuk oyuncu olarak birkaç bölüm konuk olacak tabi o da isterse ve hikayeyi beğenirse devamlı da kalabilir şu an için bir şey söyleyemem.

@Angelica konusu ise ben senaryo da onların olmasını istedim zaten asıl hikaye orda başlıyor ilk bölümü okuyunca daha net anlaşılacaktır.
------

Moruklar yönetemez şirketi ben onları huzurevine yollarım inzivada dinlensinler bir güzel. :A @Angelica @The_Erinch
Her zamanki gibi hikayeye renk katacaksın. İlk bölümde yine formundasın.😉😊

• Harika
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,055
Puanı
1,060
Ben de Dosi'yi devamlı olsum isterdim ama müsait olamadığı için diziye konuk oyuncu olarak birkaç bölüm konuk olacak tabi o da isterse ve hikayeyi beğenirse devamlı da kalabilir şu an için bir şey söyleyemem.

@Angelica konusu ise ben senaryo da onların olmasını istedim zaten asıl hikaye orda başlıyor ilk bölümü okuyunca daha net anlaşılacaktır.
------

Her zamanki gibi hikayeye renk katacaksın. İlk bölümde yine formundasın.😉😊
Sağol canım, her zaman aynı istikrarla devam ben. :Z

• Harika
Reactions: STAR

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
YENİ DİZİ | CUMARTESİ 20.00
FAV10 ŞİRKETİ

1. BÖLÜM FRAGMANI

Bazinga : Merhaba Arkadaşlar, yıllarca şirketimize verdiğiniz emekleriniz için çok teşekkürler. 17 yılı aşkın süredir bu şirkete kimler geldi kimler geçti ve tabi bundan sonra da gelecekler. Bildiğiniz üzere başta Fransa, Almanya, Hollanda olmak üzere 23 ülkede şirketimizi açıyoruz. Bu yüzden benim artık burdan ayrılmam gerekiyor.

Xemrexx : Serhat bak Hollanda da şirketimizi açıyoruz istersen sen git orda çalış.

Serhat : Sanane be. İstediğim yerde çalışırım hem benim burayı bırakıp gitme niyetim hiç yok. Aman sen git de hangi ülke olduğu umrumda değil.Ya da Afrikaya git de Aslanlar, kaplanlar yesin kurtulalım

The Erinch : Arkadaşlar Bazinga sözünü daha bitirmedi bir dinleyin.

Bazinga : Arkadaşlar benim sizden istediğim bu şirketi aynı bu samimiyetiyle , güzel projeleriyle ayakta tutmanız. Bu yüzden ben giderayak yerimi 2 kişiye bırakıyorum.

Serhat : Kesin benimdir o.

Bazinga : Yerime uygun gördüklerim Angelica ve The Erinch.

Serhat : Ne... Ben dururken onlar mı?

Zeyno : Niye senden daha iyi yönetirler diye mi kıskanıyorsun.

Zeyno yerinden kalkar hemen Angelicaya sarılır.

Zeyno : Canım Melom sizin hakkıyla yöneteceğinizden eminim canım arkadaşım.

Angelica : Çok teşekkürler Bazinga. The Erinch abi seni de tebrik ederim.

@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi
Ayrıca @Zeyno -ne güzel- arkadaşı @Angelica yı kutlamak için sarılıyor ama bu sırada @The_Erinch ile @bazinga ne yapıyorlar ? :)

• Güldürdün
Reactions: Angelica