Yeni Dijital Dizi 'Prens'ten İlk Bilgiler!

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
1622625892915.png

Yeni dijital dizi 'Prens'ten ilk bilgiler!

Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin kadrosunda Ceyda Düvenci, Aslı Tandoğan, Çağdaş Onur Öztürk, Giray Altınok, Hüseyin Avni Danyal, Serdar Orçin, Onur Özaydın, Bahadır Vatanoğlu, Derya Pınar Ak ve Yılmaz Gruda gibi isimler yer alıyor.

Dizinin konusu ise şöyle:
Küçük bir ülkenin kralı olan baş karakter bir yandan komşu ülkelerle uğraşırken bir yandan da tuhaf aile bireyleriyle baş etmeye çalışacak.

Sekiz bölümlük ilk sezon çekimleri Türkiye'nin ilk sanal stüdyosunda çekilen dizinin hangi dijital platformda yayınlanacağı ise henüz belli değil.

Kaynak: Televizyon Gazetesi

Çağdaş Onur Öztürk ne alaka ya. :A Ceyda Düvenci ve Aslı Tandoğan iyi isimler, Exxen'de olur diye düşünüyorum. :A

Bu fotoğraf diziden mi yoksa başka bir diziden alıntı mı.

Teşekkürler. O zaman Netflix'de olabilir bence. Ciddi bir iş izlenimini aldım. Exxende zaten bir tarihi dizisi yapacak 50 yıl sonra 😂 bu diziyi de alırsa 100 yıl sonra çocuklarımız izler. Blu ya da Netflix olsun bence.
Rica ederim, bence de 2 platforma yakışır bir iş. Aslında normal tarihi diziler gibi değil diye düşünüyorum konusuna bakınca da baştan adı kirlenmesin. :A

Televizyon Gazetesi çoğu haberi yalan oluyor bu yalan çıkmasa bari
Setten fotoğraf gelmiş ya hani. :)

• Güldürdün
Reactions: Gizmen
Rica ederim, bence de 2 platforma yakışır bir iş. Aslında normal tarihi diziler gibi değil diye düşünüyorum konusuna bakınca da baştan adı kirlenmesin. :A

Sanırım komedi türünde bir iş olacakmış. Biraz kara komedi biraz da durum komedisi formatında olursa tadından yenmez bence. Cıvık bir iş çıkmasında dediğimin aksine 😂😂
------

Birde galiba bu sanal stüdyo olayı mobilyalar bile sanal anlamına geliyor diye okudum şimdi. Umarım animasyon gibi bir iş çıkmaz ortaya. O da var çünkü 😂

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl
Sanırım komedi türünde bir iş olacakmış. Biraz kara komedi biraz da durum komedisi formatında olursa tadından yenmez bence. Cıvık bir iş çıkmasında dediğimin aksine 😂😂
------

Birde galiba bu sanal stüdyo olayı mobilyalar bile sanal anlamına geliyor diye okudum şimdi. Umarım animasyon gibi bir iş çıkmaz ortaya. O da var çünkü 😂
Ondan başta ben de korktum da kalkamayacakları işin altına girmezler herhalde, ortaya güzel bir şey çıkacak gibi hissediyorum :A

• Harika
Reactions: Gizmen
Harem diye bir dizi vardı onun gibi bir şey olursa şaşırmam. Kadro da fena değilmiş.

Yalçın Bulut için 1 bölümü izlerim ondan sonra devam etmem hikayeye ve produksyona bağlı

• Beğendim
Reactions: serhatt