Yeni Bir Hayat ne zaman başlıyor?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yenilenen Star Tv`nin yeni programı Yeni Bir Hayat 24 Mart Cumartesi 23:00`da Star`da başlıyor

24 Mart Cumartesi 23.00

Değişime hazır olun! Yeni Bir Hayat 24 Mart Cumartesi Star'da başlıyor!

Yeni bir başlangıca, hayata yeniden tutunmaya hazır mısınız?

14 yarışmacı, 14 farklı hayat... Hepsinin tek bir ortak noktası var: hayatlarını alt üst eden fazla kilolar! 13 hafta sürecek zorlu mücadele sonucunda kaybeden kilolar olacak. 3 ay boyunca diyetisyen ve eğitmenlerin denetiminde yaşam standartlarınız yükselecek; hayata bakış açınız değişecek.

Yeni Bir Hayat Programı Dizi izle, Son Bölüm izle, Fragman, Video - startv.com.tr

Bu hamleyle "Bir Erkek Bir Kadin" Cumartesi günleri yayinlanmayacak gözüküyor..

Evet aslında 1 erkek 1 kadının Pazartesi kolaj bölümü yayınlanmıştı ve 15 share almıştı. Diziyi Pazartesi 23.00`da deneseler iyi olur sanki

bu proğramın benzerleri daha öncede yayınlanmıştı saçma proğramlar.. tutmaz, tutmaması içinde dua ediyorum..

bu proğramın benzerleri daha öncede yayınlanmıştı saçma proğramlar.. tutmaz, tutmaması içinde dua ediyorum..

ben de tam aksine tutabilir diye düşünüyorum. daha önceki benzeri kötü yapılmıştı ama ilk tanıtımlar bu programın başarılı olacağı izlenimini veriyor.

Bu arada eğer birilerini sağlığa kavuşturacaksa, benim için kötü yapılmış bile olsa çok değerli bir programdır. Ama kilolar sadece programa özel verilecekse, sonra geri alınacaksa çok kötü bir durum yaşanabilir.