'Yemin' Dizisinin Yeni Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu! | Kanal 7

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,926
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20200807_132041.jpg

Karamel Yapım'ın sevilen dizisi 'Yemin'in yeni kadın başrol oyuncusu belli oldu!

Yapımcılığını Karamel Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ayhan Özen ve Serkan Mut'un oturduğu, hikayesi Nazmiye Yılmaz'a ait olan; kadrosunda Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses ve Berkant Müftüler gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni kadın başrol oyuncusu İlayda Altuntaş oldu.

'Yemin' yeni sezonuyla yakında Kanal 7'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,926
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu kızı daha önce gördüm gibi bu kız tam kötü başrol kızı. Özge Yağız'dan sonra izleyici bunu sevmez bence. Adını Sen Köy gibi olur. :A

Karamel Yapım'ın her dizisi ASK gibi olacak. Dizi tutuyor, izleyici benimsiyor sonra başroller diziden gidiyor...

Daha önce bir dizide oynamamış sanırım ya. (b) Bulamadım bir şey.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Karamel Yapım'ın her dizisi ASK gibi olacak. Dizi tutuyor, izleyici benimsiyor sonra başroller diziden gidiyor...

Daha önce bir dizide oynamamış sanırım ya. (b) Bulamadım bir şey.
O zaman birine benzettim. Ama bu tiple kötü karakter rolü iyi gider bu oyuncuya bence.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bilmediğim için yorum yapamıyorum neyse yolları açık olsun diyelim de sonu hayır değil bu dizinin. :A

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,626
Puanı
560

Çünkü Karamel Yapım ne oyuncularına değer veriyor ne de izleyicisine düşük bütçede büyük işler çekme peşinde kısacası pinti bir yapımcısı var herşeyi ucuza kapatmak peşinde böyle oluncada oyuncularında bir süre sonra modu düşüyor ve ayrılmak istiyorlar ..🙄🙄

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
Twitter'da biri atanamamış Ayça Ayşin Turan yazmış bu kadar isabetli bir yorum olamazdı. :A