TRT 1 Yeşil Deniz - Dizi Yorumları

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
TRT1'in TFT Film imzalı yeni dizisi Yeşil Deniz bu akşam 20.00'da yayın hayatına başlıyor.

Başrollerinde Öykü Çelik, Burak Serdar Şanal, Melis Babadağ, Burak Alkaş, Zeynep Gülmez, Yener Gürsoy ve Renan Bilek'in yer aldığı, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın üstlendiği Yeşil Deniz'le ilgili bölüm yorumlarınızı ve fragman paylaşımlarınızı bu konu altından paylaşabilirsiniz.

Yeşil Deniz, her Cuma 20.00'da TRT1'de.

ye%C5%9Fil%20deniz1.png

Son düzenleme:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bugün iki dizi başlıyor ayni saate bayağı zapingli gecek benim için ama bu dizinin pek şansı yok göre gibi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Diziye basarilar dilerim. Söke tarafinda cekiliyormus bir kismi, bana yakin bir yer. :)
Sosyal medyada Burak Serdar Şanal sayesinde simdiden büyük ilgi görmekte. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Uzun bir aradan sonra ilk defa TRT'den bir dizi izliyorum. Bence iyi başladı, beğendim ben. İnşallah tutar... :)

• Harika
Reactions: 12.Adam

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Sivelerden ben de bazı keleimleri kacirdim. Güzel köylünün TRT versiyonu olmuş. Ask mesek araya ege şivesi katılmış. Tek artisi dizinin karakterler çok iyi çalışmıslar.oyuncular çok doğal oynuyor samimi bir iş olmuş. Ama karakterlerle bir diziyi sureklemeZ bu dizi motoru aşk ile sürmez yanina yağ da olmalı)))

• Olmamış
Reactions: 12.Adam

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Çok sıcak da ne bileyim öyle harika değil

Ama çok sıktı ya

Son düzenleme:

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Yeri bende hiç dolmayacak bir diziyi hayatın acımasızlığını tüm anlamıyla anlatmıştı bize garibanlıktan dem vurmuştu her sahnesinde ve gariban olduğu için sevdiğine kavuşamayan İsmail ama o en çok Zümrüt,'le yakışmışlardı keşke mutlu bir son yazılsaydı bu diziye sürekli tekrarı dönse de yeniden çekilmeye kalksalar bile o eski tadı olmayacak biliyorum:)
İlk sezonu daha güzeldi sonlara doğru iyice tadı kaçmıştı keşke final yapsalardı:)

Bugün denk geldim bu diziye 17 bölüm kadar geç kalmışım ama bu bölümü ayrı farklı bir gözle izlyorum her izlediğim de aynı acıyı çaresizliği hissediyorum