Yeşilçam - Tanıtım Fragmanı | Yeni Dizi - BluTV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
blu_hd.jpg

BluTV'nin yeni dizisi 'Yeşilçam’ın ilk tanıtımı yayınlandı!

Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak'ın oturduğu, yapımcılığını ES Film'in üstlendiği, senaryosunu Levent Cantek ile Volkan Sümbül'ün kaleme aldığı, başrolünde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ile Selin Şekerci'nin paylaştığı ve Nisan ayında yayınlanacak olan dizinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Kadrosunda Ayta Sözeri, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Bora Akkaş, Nilüfer Açıkalın ve Altan Erkekli gibi isimlerin de yer aldığı dizi 2 sezon sürecek.

'Yeşilçam' Nisan'da sadece BluTV'de!

• Harika
Reactions: Jonsnow

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hikaye hakkında pek detay verilmese de setler, kostümler açısından göz alıcı bir iş geliyor belli ki. BluTV'yi sevmesem de bu diziyi gerçekten merak ediyorum. :Z

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragman beklentimi karşıladı açıkçası. Çağatay yine yeni bir imajla karşımızda. İlginç oldu bıyıklı görmek ama yakışmış. :Z Selin Şekerci de çok güzel görünüyor.

Görüntüler de iyi, gelsin Nisan. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hikaye hakkında hiçbir şey yok zaten beklemiyordum ve pek önemli de değil.

Tanıtıma ba yıl dım. Nisan gelse de şöyle doya doya izlesek. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet ben de çok beğendim ama keşke Netflix'te olsaydı. :(
Netflix’te olsaydı belki de Netflix TR’nin “tamam bu sefer oldu” diyebileceğimiz bir işi olurdu.

Sen sevmesen de BluTV çok iyi hamleler yapıyor ve bu projeyle daha da ses getireceğini düşünüyorum. :Z

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Güzel gözüküyor fragman. Dijital dizilere çeşitlilik katacak olması açısından önemli bir dizi, şu ana kadarki dizilerin tümünden çok farklı gözüküyor. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Netflix’te olsaydı belki de Netflix TR’nin “tamam bu sefer oldu” diyebileceğimiz bir işi olurdu.

Sen sevmesen de BluTV çok iyi hamleler yapıyor ve bu projeyle daha da ses getireceğini düşünüyorum. :Z
Gerçi Netflix'te de Kulüp var aynı zamanda iki dönem dizisi pek makul olmazdı. O işten de çok umutluyum. :A

Blu'daki tek işe yarar yeni dizi bu zaten diğerleri çöp. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Gerçi Netflix'te de Kulüp var aynı zamanda iki dönem dizisi pek makul olmazdı. O işten de çok umutluyum. :A

Blu'daki tek işe yarar yeni dizi bu zaten diğerleri çöp. :A
Nesi makul olmaz bir sürü ülkeden dönem dizisi çıkarıyor aynı yıl içinde. :A Zaten Kulüp anca 2021 sonunda yayınlanır. :A

Acans ve Doğu da güzel olabilir bence. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat