'Yeşilçam' Kaç Sezon Sürecek? | BluTV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
blu_hd.jpg

Blu TV'nin yeni dizisi 'Yeşilçam' kaç sezon sürecek?

Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak'ın oturduğu, yapımcılığını ES Film'in üstlendiği, senaryosunu Levent Cantek ile Volkan Sümbül'ün kaleme aldığı, başrolünde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci'nin yer alacağı açıklanan dizinin her sezonu 10 bölüm olmak üzere 2 sezon süreceği öğrenildi.

Hazırlık çalışmaları büyük bir titizlikle devam eden dizide Çağatay Ulusoy 'Semih' karakterine hayat verirken, Afra Saraçoğlu 'Tülin' karakterini canlandıracak. Selin Şekerci'nin ise 'Mine' karakterini canlandıracağı öğrenildi.

Türk sinemasının 'Leydi' lakaplı usta oyuncusu Güngör Bayrak ise 'Belkıs' karakterine hayat vermek için yurt dışından Türkiye'ye döndü.

'Yeşilçam' 2021'de Blu TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Alef, Yarım Kalan Aşklar gibi işleri tek sezon yapıp saçma sapan işlere yeni sezon çekiyordu. Bu diziyi izlemeden bir şey diyemem ama tek sezonda kalmaması iyi.
Saygı dizisini izliyorum ona da 2 sezon verdi. O dizi de güzel. Alef'e 2.sezon verseydi keşke ama.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Saygı dizisini izliyorum ona da 2 sezon verdi. O dizi de güzel. Alef'e 2.sezon verseydi keşke ama.
Eğer doğru düzgün bir final yapılsaydı Alef, bir sezon daha çok güzel şekilde devam ederdi. Ama olmadı, ha şimdide Kemal hem eşi ve çocuğunu, hem Settar'ın hayalini görebilir devam etse.

Saygı'yı izleyen herkes beğenmiş o yüzden normal, bende bu hafta sonu başlarım büyük ihtimalle.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Bu dizi için BluTV üyeliği alabilirim, Behzat Ç. rezilliğinden sonra Alef ve Yeşilçam ile hatalarını telafi ettiler :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çağatay Ulusoy'un oynayacağını öğrendiğimde ikinci sezon senaryosunun yazıldığını öğrenmiştim. Diğer işleri gibi tek sezonluk bir dizi yapmaması iyi olmuş, güzel bir proje olacağını düşünüyorum.

Bu arada sanırım ES Film'in dijitale ilk işi.