2021 Yazcılar Ve Kışçılar Hazır mıyız? Başlıyor Beklenen Kapışma!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060

ingilizce-aylar-1200x818.png

Bir süredir farklı etkinliklerimi yapmadığımı farkettim ve huzurlarınıza Durum Güncellemelerinde bol bol keyifli atışmalara neden olan "EN FAVORİ AY" etkinliği ile gelmek istedim.

12 Tane ay olduğu için devam eden yoğun tempolu bir çok etkinliğin arasında TeaBreak gibi olacaktır. :bhr: :bhr: :bhr:

Etkinlik Planlaması;

İlk tur 6 grup 2 şerli.
Çeyrek Final 3 grup 2 şerli.
3lü Yarı Final .

Final.

Beraberlik olmadığı sürece kısa sürede finalini göreceğimiz keyifli bir etkinlik olmasını temenni ediyorum.

Ufak Bir Ricam Yöneticilerden olacaktır; kural gereği 1 günde 5 gruba izin veriliyor ama benim geriye 1 grup kalacağı için tek günde 6 grubun sorun olmamasını temenni ediyorum.

Beklemede Kalın....Yarına Başlıyoruz

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
Etkinliğin hayırlı uğurlu olsun @The_Erinch şimdiden kolay gelsin:bhr: Baya zorlayacak sanki bu etkinlik beni hepsini ayrı seviiyorum ben ayların :ozur:

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060

En soğuk hangisiyse onu şampiyon yapacağız...

Kış aylarının kazanacağı çok belli, favorim Mayıs da anca 2. gruba çıkar. :A

Favorim Nisan, Mayıs ayı yaz ayını bende hiç sevmem merakla bekliyorum etkinliği:)

Aralık veya Ocak kazansın isterim ki büyük ihtimalle iksinden biri kazanır. :bhr: :A

Kolay gelsin @The_Erinch şimdiden. :Z

En Favori Ay nereden aklına geldi Allah iyiliğini versin abim :F @The_Erinch Hayırlı olsun. Favorim Ocak kesinlikle :bhr:

Ay amanımm abicimin etkinliği başlıyormuş özlemiştim abim başarılar diliyorum kolay gelsin :D @The_Erinch bende yaz aylarını severim bakalım hangi ay kazanacak

Ben baharcıyım; yazı da sevmem, kışı da. :)

Tarafım belli zaten ama ay özelinde de Aralık ve Şubat ayları favorilerimdendir, Aralık'ı bir başka severim ama kim kazanırsa kazansın soğuk bir ay kazansın diyoruz :A @The_Erinch @Dosi

Terlesem de yaz daha güzel kışın o kadar kalın kıyafet giymekten de pek hoşlanmıyorum :A

Etkinliğin hayırlı uğurlu olsun @The_Erinch şimdiden kolay gelsin:bhr: Baya zorlayacak sanki bu etkinlik beni hepsini ayrı seviiyorum ben ayların :ozur:

favori aylarım sonbahar,kış ayları..
Kasım,Aralık

Hayırlı olsun @The_Erinch. Ben en çok İlkbahar, Sonbahar ve Kış aylarını seviyorum. Yaz ayları bana da hitap etmiyor. :A

Herkese teşekkürler; zaten forumda birçok yoğun templu etkinlik var;sadece araya sıvışarak ufak bir farklı etkinlik yapmak istedim... Dönem dönem durum güncellemelerinde ki atışmalardan feyz alarak :A :A :A :A

Yarına başlıyoruz:oley:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yorum yazmayı unutmuşum :A ben tamami ile İsveç'e göre yazıyorum:
En sevmediğim aylar Aralık ve Ocak ayı ve bir miktar Şubat olabilir :A

Bekliyoruz @The_Erinch :Z

• Harika
Reactions: The_Erinch
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...