Yaz Sezonunun İlk Bombası Show TV'den: 'Dünya Güzellerim' Yeni Bölümleriyle Geri Dönüyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,734
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1000389551.jpg

Yaz sezonunun ilk bombası Show TV'den geldi!

Yayınlandığı dönem sosyal medyaya damga vuran Bloom Medya imzalı program; Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Seray Sever'in yer aldığı dev kadrosu ile ekranlara geri dönüyor.

Ünlü isimlerin Çeşme'de kapanmak üzere olan bir oteli yeniden hayata döndürmek için görev başına geçeceği program tatil konseptiyle izleyici karşısına çıkacak.

Dünya Güzellerim Tatilde, yeni bölümleriyle yakında Show TV'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,734
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yayınlandığı dönem 2+ reyting alıyordu yanlış hatırlamıyorsam, bu sezon biraz daha üstüne koyabilir dizilerin olmayışı ile. Doya doya izleyeceğimiz bir sezon olur umarım. :bhr:

Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman'ın yanına Seray Sever, bilemedim. İzleyince fikrim değişir belki. :A

• Beğendim
Reactions: Hazem
Reaksiyon puanı
110
Puanı
44
Yayınlandığı dönem 2+ reyting alıyordu yanlış hatırlamıyorsam, bu sezon biraz daha üstüne koyabilir dizilerin olmayışı ile. Doya doya izleyeceğimiz bir sezon olur umarım. :bhr:

Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman'ın yanına Seray Sever, bilemedim. İzleyince fikrim değişir belki. :A
Bu sezon unlu isimlerde olucak her bölüm ayrıca