Yaz Şarkısı - Tanıtım Fragmanı | FOX - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,191
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fx2uV86WIAAvMWA

Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç ve Efekan Can'ı buluşturan 'Yaz Şarkısı' için geri sayım başladı.

Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Doğa Can Anafarta'nın oturduğu dizi okumak için geldiği İstanbul’da babasının hayaline tutunan ve o hayali gerçekleştirmeye çalışan Yaz’ın hikayesini konu alıyor.

Yaz Şarkısı, yakında FOX'ta!

• Harika
Reactions: Angelica
Klişe yağmuru :A 🤮 . Oya Başar ve Yeşim Ceren Bozoğlu hatrına ilk bölümüne şans vericem umarım yanılırım dizi güzel çıkar.

Tanıtım gel beni izle diyor. Tutacak inşallah bu dizimiz de. :bhr:

Bu dizi 8 bölümü geçerse oturup kurban kessinler. En iyi ihtimal olarak 8 diyorum ama içimden 6 falan geçiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Klise... Klasik... Ilgi görür yazin. Hatta bence bu yazin dizisi olabilir... Izlemicem ama ben

muzigin bazi noktalari vurgularini(arka plandaki bass vurgusu ozellikle) daft punk vibe li buldum :)

klibi ise gorsel ve muzik kombosu dolayli bollywood kafasinda buldum. dizi ismi olmasa ve oyunculara asina olmasam - bollywood filmlerinden vs bir kesit izliyor sanirdim 😛

latife bir yana, renkli ve farkli olmus. en azindan yerli islerde sahsen ilk defa gordum bu tarz tanitimi/onizlemeyi.

diziyi izlemeyecegim. tanitima yonelik ustteki yorumumu eklemeyi uygun buldum sadece.

@Angelica izleyecek misin ?

İzleyeceğim inşallah