Yasin Komutan Operasyon Sahnesi (234.Bölüm)

Üzüldüm.. karakteri boş yere sonlandırdılar.. Tilki geçiciydi.. adam yarın öbür gün yine gider.. Raskoln diziye renk kattı.. ayrılmasına üzüldüm. Boş karakterlere devam, efsane karakterlere elveda.

Tapatalk 2
İnşallah ölerek diziden ayrılmaz seviyordum ben Raskolnü :( Raskoln bunu beğendi

Tilkinin gelmesi iyi oldu da şimdi raskoln de gitse tilki kimle savaşacak 😕 pusat tilkiye az gelir polat uğraşmaz. En iyisi raskolndü o da erken çıkıyor :(

Üzüldüm.. karakteri boş yere sonlandırdılar.. Tilki geçiciydi.. adam yarın öbür gün yine gider.. Raskoln diziye renk kattı.. ayrılmasına üzüldüm. Boş karakterlere devam, efsane karakterlere elveda.

Tapatalk 2
Aga sana katılmıyorum bence Raskoln de gereksiz karakterlerden biriydi.Geçen sene ki yazım gurubu çok etkisiz hale getirmişlerdi.Bence ayrılması iyi oldu darısı diğerlerinin başına

Tilki Raskolnü öldürecek :A @-KADİR- @china_shangai @takas

raskoln e üzüldüm en azından 3-4 bölüm tilki ye kafs tutup öyle ayrılsaydı :(

Tilki kadar hayranı olduğunu sanmıyorum bence ayrılması iyi oldu pek bir icraati yoktu.Tilkiye dua etmek lazım gelir gelmez bizi gereksiz karakterlerden kurtarıyor :A
aga raskoln e kadar yüz tane gereksiz karekter vardı neyse atık dizi için hayırlısı olur inşallah

@takas aga sen bari habere inanma benden tüyo raskoln iyi olacak diyorum , daha raskoln izleyeceğiz raskoln yine damga vurucaktır 🙂

yok böyle bişey ya rezillik resmen tonla gereksiz karakter varken tüm vadicilerin beğendiği ve kısa sürede hayran kitlesi oluşan tarzıyla çok farklı olan bi karakteri öldürüyosunuz şaka gibi yemin ediyorum
tilki ölsün raskoln ölmesin o kadar diyorum
İnşallah senin dediğin gibidir ama bana malesef inandırıcı gibi geldi aga :( @-KADİR-

leyla, raskooln , akif, pusat, a katılmıyorum dğierlerinde hem fikirim
aga bence akifi çıkar burdan gerisi aynen sana katılıyorum akif sevilmeyen bir isim sevilmeyen karakterler gereksizdir

Raskoln baltazar settar ağa zülfikar ağa fehmi ve oğlu şu motorcu gençler safiye leyla kgt akif bence pusat da gereksiz bir karakter
çakırın oğlu gereksiz olamaz aga geçen sezonu karayla beraber sırtlayan isim pusattı onu geç
raskoln e cevap bile vermiyorum o adamın hiçbir sahnesinde sıkılmazsın kesinlikle yakışıyor
zülfikar ağa da vadiye tarzıyla yakışan bir isim canpolatım demesi bile yeter onu da geç
leyla da olması gereken bir isim ama bu şekilde sahneleri fazla artmadığı sürece vadide kalsın hep güzelliği yeter :D
diğerlerine herkes katılır zaten :D

@takas aga akif bence de çıksa olur ama o çıkmaz hayal kurmaya gerek yok 🙂 inşallah raskoln konusunda haklı çıkarım , eğer ölürsede büyük bir hata yapılmış olur

Forum İstatistikleri

Konular
171,745
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94