Yasemin Yalçın: "Reklam Arası Dizilerde Yer Almak Zor!"

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,155
Puanı
1,061
yasemin-2-850x483.png

Türk dizilerindeki süre sorunu sektördeki genel huzursuzluklardan biri olarak dikkat çekiyor.

2000'li yıllara komedi programlarıyla damga vuran ve 2014'te rol aldığı 'Mihrap Yerinde' dizisinden beri ekranlarda olmayan, son dönemde tiyatro çalışmalarına ağırlık veren Yasemin Yalçın, başrolünde yer aldığı "Cem Karaca'nın Gözyaşları" filminin basın toplantısında neden ekranlarda olmadığı sorusunu şöyle yanıtladı:
“Televizyona küsmedim, küsmüş değilim… Bizim dönemimizde 45 dakikalık işler, önce 1 saat, şimdi 2 saat oldu. Ekranda mizah isteniyorsa eğer benden, yürümesi çok zor ve çok riskli olmaya başladı. Bunun bir formata ulaşması lazım. Reklam arası dizilerde yer almak zor ama tiyatroyu seviyorum. Tiyatro seyircisi bambaşka, çok yoruluyoruz. Yoldan yola otobüslerle ama çok büyük eğlence…”

Kaynak: Birsen A.

Bir zamanlar dizilere reklam arası verilirdi, şimdi reklamlara dizi arası verilir oldu. :A

Herkes bundan şikayetçi ama asla da bir adım atılmıyor.

Söz konusu para oldugu sürece kimse bir sey yapmaz maalesef. Sonucta millet izliyor, 1 saat olsa da 2 saat olsa.

Yaa gidin yaa ara vere vere yeni nesil tanimiyor sizi ara verin dönünce reyting 0 geliyor

Bu da cok hakli bir yorum.

• Aynen
Reactions: serhatt

Forum İstatistikleri

Konular
171,587
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove