Yasak Elma'ya Yeni Oyuncu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
67243

FOX'un sevilen dizisi Yasak Elma'ya yeni oyuncu!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Sevda Erginci ve Onur Tuna'nın paylaştığı yapımın kadrosuna daha önce 'İki Aile', 'Kertenkele', 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' ve 'Yuvamdaki Düşman' gibi yapımlarda rol alan Doğaç Yıldız dahil oldu. Genç oyuncu, dizide Ender'in (Sam) kayıp oğlu Yiğit'i canlandıracak.

Yasak Elma, yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,507
Puanı
280
cihangir ceyhan ihtimali artıyor ama o'da büyük kaçar bence başkası olmalı çukur'da akın olarak

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 67243

FOX'un sevilen dizisi Yasak Elma'ya yeni oyuncu!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Sevda Erginci ve Onur Tuna'nın paylaştığı yapımın kadrosuna daha önce 'İki Aile', 'Kertenkele', 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' ve 'Yuvamdaki Düşman' gibi yapımlarda rol alan Doğaç Yıldız dahil oldu. Genç oyuncu, dizide Ender'in (Sam) kayıp oğlu Yiğit'i canlandıracak.

Yasak Elma, yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

Yeni sezona hazırlık yapıyoruz, sürpriz ayrılıklar ve transferler devam edecek :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Senin vesilenle @Aserat a bir mesajım var:
Aserat;
Konusunu açacaktım sonra vazgeçtim :A Okadar laf söylediğin dizinin konusunuda açmak? Bilemedim.
En kaliteli konuları açıyorum demiştin, demekki Yasak Elma'yı kaliteli buluyorsun :A @serhatt @xBUGRAx
İstisnalar kaideyi bozmaz. :A
Dizimizin Jet Sosyete'den fazlası var, o yüzden haberlerimizi daha sık paylaşmanı rica ediyorum :A
Fazlası var ama kalitesizlik konusunda. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu çocuk iki aile dizisinde asi/serseri filan tipliydi. Gittikçe kro/hanzo arasında gidip gelmiş.Yeni imaji myk'dan @xemrexxx ye ait heralde:A

• Harika
Reactions: xemrexxx