Yasak Elma'nın Yeni Sezonu Olacak Mı?

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yok ya bu sezon çok iyi gidiyor: Geçen sezon bir ara saçmalamışlardı, ben izlemeyi bırakmıştım hatta ama bu sezon beni tekrar kendine çekti. Baya eğleniyorum izlerken :lol:
Şarap gibi dizi :A
Zeynep - Alihan gittikten sonra ne tıkanma kaldı, ne başka bir şey. :F Tam gaz devam.
Kadın'daki Nezir ile Tuvana Türkay senaryo tükendiği için diziden ayrılıyorlar zaten, bence Haziran'da bitecek bu dizi. :A @alperuz @Dosi @serhatt

Diziyi pek sevmiyorum ama bu fragmana denk geldim bugün, son zamanların en iyi fragmanı olabilir. Farkı Medyapım ailemiz. :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kadın'daki Nezir ile Tuvana Türkay senaryo tükendiği için diziden ayrılıyorlar zaten, bence Haziran'da bitecek bu dizi. :A @alperuz @Dosi @serhatt

Diziyi pek sevmiyorum ama bu fragmana denk geldim bugün, son zamanların en iyi fragmanı olabilir. Farkı Medyapım ailemiz. :A

Senaryo tükendiği için değil hikayeleri bittiği için ayrılıyorlar, diziye yeni isimler katılacak.
Bizim fragmanlarımız hep efsane oluyor zaten, eksik olma canım :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559

Bizim tüm fragmanlarımız bomba zaten :rolleyes:

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: kerem and cookies

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and alperuz

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060

Sen öyle san Alperin de dediği gibi hikayelerinin uzatılcak yanı kalmadı ve gidiyorlar :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: kerem and alperuz

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
Ben böyle iftiralarla saçmalıklarla kapak olmam, kapak ederim gerçeklerle :A
AF85D3B9-D098-4954-A6D0-5ADE0C4B6236 (1).jpeg

• Güldürdün