Yasak Elma'dan İki Başrol Oyuncusu Ayrılıyor!

Emre Ozansoy

Favori Üye
26 Ağustos 2017
443
77
39
İstanbul
İki başrol oyuncusu Yasak Elma'dan ayrılıyor!

Geçtiğimiz günlerde Nesrin Cavadzade ve Ege Kökenli'yi oyuncuyu kadrosuna katan Yasak Elma dizisi, iki başrol oyuncusuyla yollarını ayırma kararı aldı.

FOX TV'de her Pazartesi ekranlara gelen Yasak Elma dizisi izleyicileri şok edecek bir karar aldı! Yapım ekibi, dizinin en beğenilen 2 başrol oyuncusuyla hikayelerinin bittiği gerekçesiyle yollarını ayırma kararı aldı. Ayrılıklar, dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak 46. bölümünde meydana gelecek.

Yasak Elma'da Zeynep ve Alihan karakterine hayat veren Sevda Erginci ve Onur Tuna, önümüzdeki hafta rollerine veda ediyor. Ayrıca diziye yeni katılan Nesrin Cavadzade ve Ege Kökenli'nin, ikiliyi unutturması planlanıyor.

Emre Ozansoy

Favori Üye
26 Ağustos 2017
443
77
39
İstanbul
Dizi, Zalim İstanbul gelince izleyici kaybetmişti. Zeynep ve Alihan'da sevilen karakterlerdi. Ayrılınca daha da düşecektir, yeni sezon da lider Zalim İstanbul! Belli oldu şimdiden..

alperuz

Üye
2 Şubat 2019
122
57
29
18
Entrikanın içindeki gereksiz karakterler gidiyor, çok güzel bir gün oldu. Yeni sezona bomba gibi geliyouz:Z

Emre Ozansoy

Favori Üye
26 Ağustos 2017
443
77
39
İstanbul
Eğer Ender sahneleri artarsa, yoklukları aranmaz... Denildiği gibi sahneleri sıkıcıydı ama Alihan ve Zeynep için izlyenler de vardı.. Hayırlısı olsun

serhatt

Favori Üye
10 Aralık 2014
36,016
10,343
1,060
YouTube'de arada denk gelince izliyorum. Bu ikilinin gidişi etki etmez reytinge. Hep atlıyordum sahnelerini:A Evlendilerde, haliyle hikayeleri kalmadı.
Gerçekten hikayeleri bitmişti ben bile diyordum senarist bundan sonra ne yazabilir diye artık bişey kalmadı yazacak :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
71,113
40,208
1,061
Ankara
Onur Tuna dizi tutturmuşken kalsaymış keşke, MedYapım'ın başka dizileriyle ekranlara dönebilirler.

alperuz

Üye
2 Şubat 2019
122
57
29
18
Mıymıntı Zeynep diziye hiç yakışmıyordu zaten isabet olmuş:Z ender ve yıldız çiçeğime layık yeni yılan Şahika ve Kaya ile daha iyi yerlere geliriz inşallah

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
71,113
40,208
1,061
Ankara
Bu arada seni daha önce uyarmamıza rağmen kopya konu açmaya devam etmişsin, özelden uyarmamıza rağmen uyarıya cevap alamadık. Gerekeni sen yapmayacaksan biz yapalım? @Emre Ozansoy