'Yasak Elma'da Sürpriz Gelişme: Final Bölümü Ertelendi! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ffb9qd7WIAE_gU_

FOX'un Medyapım imzalı dizisi 'Yasak Elma'nın final tarihi değişti.

Eda Ece, Şevval Sam, Sevda Erginci, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ile Nehir Erdoğan'ın başrolünü paylaştığı dizinin bu akşam ekrana gelecek olan final bölümü sürpriz bir karar ile yayın akışından çıkarıldı.

Yasak Elma final bölümüyle 5 Haziran Pazartesi 20.00'de FOXta!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Günün tek güzel haberi bu diziden kurtulacak olmaktı ama o bile gerçekleşmiyor. :( Muhtemelen yine reklam gelirlerindendir ama ben olsam daha fazla sürünmesin diye yayınlardım. 176 hafta para kazandığım diziden son bölümde para kazanmasam da olur. Tabii FOX'un iktidara yakın markalardan reklam alamıyor oluşu, Disney+ reklamlarının çok fazla artması kanaldaki dizilerin geleceği adına iyi bir imaj vermiyor orası.

• Güldürdün
Reactions: cookies and Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Günün tek güzel haberi bu diziden kurtulacak olmaktı ama o bile gerçekleşmiyor. :( Muhtemelen yine reklam gelirlerindendir ama ben olsam daha fazla sürünmesin diye yayınlardım. 176 hafta para kazandığım diziden son bölümde para kazanmasam da olur. Tabii FOX'un iktidara yakın markalardan reklam alamıyor oluşu, Disney+ reklamlarının çok fazla artması kanaldaki dizilerin geleceği adına iyi bir imaj vermiyor orası.
Bu çok iyiymiş. :X Eğer bir işte çalışmışsan 4-5 sene son hafta veya son ay çalıştığım ücreti almasam da olur mu dersin.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bu çok iyiymiş. :X Eğer bir işte çalışmışsan 4-5 sene son hafta veya son ay çalıştığım ücreti almasam da olur mu dersin.
Orada demek istediğim asıl şey bu sorunun bir haftada düzelecek bir şey olmadığı. Sonraki hafta da aynı tas aynı hamam devam edeceği için muhtemelen bir şey değişmeyecek yani dizi boşuna ertelendiğiyle kalacak. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Haziran ayina bir sekilde atilmis oldu :A Bir önceki hadi fragman bile verilmemisti ama böyle fragman verilipte ertelemek iyi olmamis.
Neyse haftaya izleriz bizde. Tatilime denk geliyor. Keyifle izlerim :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Orada demek istediğim asıl şey bu sorunun bir haftada düzelecek bir şey olmadığı. Sonraki hafta da aynı tas aynı hamam devam edeceği için muhtemelen bir şey değişmeyecek yani dizi boşuna ertelendiğiyle kalacak. :)
Bir sebebi vardır bilmediğimiz mutlaka.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TV'de tekrarını görünce günleri karıştırdım çaktırma :F O zaman Ömer'in yükselişinden korkmuşlar diyeyim de altında kalmayayım :A
Oluyor arada öyle. :A Aslında bu akşam hazır BKGI yayınlanmıyorken aradan çıkarsalar daha az rezil olurlardı, Ömer reytinglerini yükseltmeye devam edecek gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar