Eda Ece 'Koronavirüs'e Yakalandı, 'Yasak Elma' Senaryosu Değişti! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,790
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
t25_yasak-elma-92-bolum-fragm-326.jpg

FOX'un sevilen dizisi 'Yasak Elma'nın başrol oyuncusu Eda Ece 'koronavirüs'e yakalandı!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade, Nilperi Şahinkaya ile Gülenay Kalkan Ünlüğlu'nun paylaştığı yapımda; Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece ve 3 set çalışanının koronavirüse yakalandığı, Eda Ece'nin hastalık sürecini ağır geçirdiği öğrenildi.

Öte yandan senaryosunu Melis Civelek ile Zeynep Gür'ün kalem aldığı ve pazartesi günü yayınlanacak olan 100. bölümüyle dalya yapmaya hazırlanan dizinin senaryosu revize edildi. Çağatay'ın (Oktay) doğum günü sahnesinde ve bazı sahnelerde Yıldız karakteri yer almayacak.

'Yasak Elma' 100. bölümüyle Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: 2. Sayfa / Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Çok geçmiş olsun ama ağır geçirmesi ilginç acaba bilinmeyen bir sağlık sorunu daha mı var?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sen 99 bölüm boyunca dizide rol al ama hastalık yüzünden 100. bölüm gibi önemli bir dönüm noktasında oynayama. İzlemiyorum ama ben bile üzüldüm valla.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,790
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kac tane cekilmis bolum vardir sence hic mi edali stok bolum yok?
Stokta hiç bölüm yok ki. Birsen Altuntaş'ın haberinde de "stoksuz çekilen dizinin pazartesi ekrana gelecek yeni bölümünün bir kısmında Eda Ece olmayacak." yazmış.
------

Çok mantıksız. Ne gerek vardı o sahneye artık sırf süre doldurmak için kullanırlar.
Aynen öyle. Yıldız olmadan Çağatay'ın sahnelerini bir anlamı kalmaz.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Stokta hiç bölüm yok ki. Birsen Altuntaş'ın haberinde de "stoksuz çekilen dizinin pazartesi ekrana gelecek yeni bölümünün bir kısmında Eda Ece olmayacak." yazmış.
------

Aynen öyle. Yıldız olmadan Çağatay'ın sahnelerini bir anlamı kalmaz.
Aslında tabi o kadarına bence cesaret edemezler de 1-2 bölüm ara verseler olurdu.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy