'Yasak Elma'da Şok Ayrılık! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
6193e27d66a97ccc6f69410b.jpg

Yasak Elma'da şok ayrılık!

Yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu'nun üstlendiği, başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay ile Murat Aygen'in paylaştığı diziye Nihan Aypolat'ın ardında Ece Dizdar da veda ediyor.

Bilindiği üzere Dizdar, diziye geçtiğimiz sezon finalinde katılmış ve hikayeye ayrı bir heyecan katmıştı.

Yasak Elma, heyecan dolu yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Oha ya Arzu neyse de Feyza neden çıkıyor? Karakteri iyi değerlendiremedi senarist yani entrika bazında pekte etkili bir karakter olmadı Feyza. Şahika çıktıktan sonra güya onun gibi bir karakter olacak izlenimi verdiler ama fos çıktı.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Bu saatten sonra bu diziden Eda Ece ve Şevval Sam dahi ayrılırsa şok olmaz şahsen. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Senarist diziye sonradan soktuğu kadın karakterlerde hiç bir şey yazamadı doğru düzgün. Cansu da Feyza da çok güzel entrikalar çevirirdi, ama olmadı.

Büyük ihtimalle bölüm sonu vurulup ölür diye düşünüyorum. :A Yeni karakterleri merakla bekliyorum.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
Senarist diziye sonradan soktuğu kadın karakterlerde hiç bir şey yazamadı doğru düzgün. Cansu da Feyza da çok güzel entrikalar çevirirdi, ama olmadı.

Büyük ihtimalle bölüm sonu vurulup ölür diye düşünüyorum. :A Yeni karakterleri merakla bekliyorum.
Cansu özellikle :Z

Bence de. Harzu'ya ne olucak onu merak ediyorum çok :A. Umarım Yasmin gibi birilerini getirmezler :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Cansu özellikle :Z

Bence de. Harzu'ya ne olucak onu merak ediyorum çok :A. Umarım Yasmin gibi birilerini getirmezler :A
Ben, Harzu'nun yanında getirdiği adamın Harzu'yu vuracağını düşünüyorum. :A Ama belki direk Feyza'yı vurur, Harzu da hapise girer çıkar falan. :A

Yasmin Erbil gibi biri gelecekse hiç gelmesi daha iyi. Ben bu diziye hala daha Merve Boluğur, Mine Tugay'ı bekliyorum. :T@EmreCan dua et gelsinler. :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Yasmin Erbil gibi biri gelecekse hiç gelmesi daha iyi. Ben bu diziye hala daha Merve Boluğur, Mine Tugay'ı bekliyorum. :T@EmreCan dua et gelsinler. :A
Duama yazik degil mı sence? :A Ya iPhone duam daha mantıklı... Hayırlısı olsun diyelim. :A Herşey nasip, kimin nasibi varsa o gelsin. :A

• Güldürdün

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
Ben, Harzu'nun yanında getirdiği adamın Harzu'yu vuracağını düşünüyorum. :A Ama belki direk Feyza'yı vurur, Harzu da hapise girer çıkar falan. :A

Aslında olabilir :A mantıklı :A

Aynen öyle. Ah ah Mine Tugay gelse varya harika olur Merve Boluğur'u söylemiyorum bile :bhr:

• Harika