Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,015
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Yasak Elma' setinde aşk doğdu!

Kadrosunda Şevval Sam, Eda Ece, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç gibi isimlerin yer aldığı dizide Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade ve Kerim karakterine hayat veren Gökhan Alkan'ın birlikte olduğu öğrenildi

İkili bugün aynı anda sosyal medya hesaplarında kalp emojisi ile fotoğraflarını paylaşarak aşklarını ilan etti.

EmYp-djXMAAzjDn.jpg

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,322
Puanı
860
'Yasak Elma' setinde aşk doğdu!

Kadrosunda Şevval Sam, Eda Ece, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç gibi isimlerin yer aldığı dizide Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade ve Kerim karakterine hayat veren Gökhan Alkan'ın birlikte olduğu öğrenildi

İkili bugün aynı anda sosyal medya hesaplarında kalp emojisi ile fotoğraflarını paylaşarak aşklarını ilan etti.

Ekli dosyayı görüntüle 94925
Dizide de sevgili olmuşlardı :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Yakışıyorlar. :bhr: Dizide de Şahika ve Kerim'in daha uyumlu olduğunu düşünüyordum zaten.:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Of her yerde böyle saçma yorumlarını görmekten bıktım. Sana göre her şey reklam. :A
85. bölümde bombalar patlayacak diye bas bas bağırmaktan helak oldular ondan önce daha çok ilgi çeksin diye paylaşmışlar işte. :A Yoksa Gökhan'ın diziden ayrılmasını gayet de beklerlerdi. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
85. bölümde bombalar patlayacak diye bas bas bağırmaktan helak oldular ondan önce daha çok ilgi çeksin diye paylaşmışlar işte. :A Yoksa Gökhan'ın diziden ayrılmasını gayet de beklerlerdi. :A
İlgi çekmek için, reklam için yapsalardı Eda-Gökhan üzerinden yaparlardı, Nesrin-Gökhan üzerinden yapmazlardı. :A

Ayrıca ne zaman bekleyip ne zaman paylaşacağını sana mı soracaklardı. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
İlgi çekmek için, reklam için yapsalardı Eda-Gökhan üzerinden yaparlardı, Nesrin-Gökhan üzerinden yapmazlardı. :A

Ayrıca ne zaman bekleyip ne zaman paylaşacağını sana mı soracaklardı. :A
Ben zaten beklesinler mi dedim kendine güvenmeyen her dizinin reklama ihtiyacı vardır yapsınlar. :A:A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben zaten beklesinler mi dedim kendine güvenmeyen her dizinin reklama ihtiyacı vardır yapsınlar. :A:A
Gayet de güveniyorlar kendilerine, güvendikleri için 3 erkek başrolü çıkardılar. :A

Sen üstte dediğim şeye cevap ver reklam için Nesrin-Gökhan’a mı ihtiyaç duyarlar sence? :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Gayet de güveniyorlar kendilerine, güvendikleri için 3 erkek başrolü çıkardılar. :A

Sen üstte dediğim şeye cevap ver reklam için Nesrin-Gökhan’a mı ihtiyaç duyarlar sence? :A
Ona güven değil cahil cesareti derler. İnsanların dizi tutturmak için canını dişine taktığı bir sektörde saçma sapan işlere kalkışıyorlar alsınlar cevaplarını. :A

Valla demek ki duyuyorlarmış ta yayın günü patlattıklarını göre. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ona güven değil cahil cesareti derler. İnsanların dizi tutturmak için canını dişine taktığı bir sektörde saçma sapan işlere kalkışıyorlar alsınlar cevaplarını. :A

Valla demek ki duyuyorlarmış ta yayın günü patlattıklarını göre. :A
Yabancı diziler çatır çatır karakter öldürüp çıkartınca iyi hoş YE yapınca cahil cesareti. :A

Komiksin. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Yabancı diziler çatır çatır karakter öldürüp çıkartınca iyi hoş YE yapınca cahil cesareti. :A

Komiksin. :F
Bu dizi gendini Game of Thrones falan mı sanıyor çünkü 80 bölümdür alıştığı format değişirse izleyicide yabancılık yaratacaklarını tahmin etmeleri lazım. :A

Valla komik olan ben değil bu dizinin acınası PR çabaları. Reyting kötü olsa anlayacağım. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu dizi gendini Game of Thrones falan mı sanıyor çünkü 80 bölümdür alıştığı format değişirse izleyicide yabancılık yaratacaklarını tahmin etmeleri lazım. :A

Valla komik olan ben değil bu dizinin acınası PR çabaları. Reyting kötü olsa anlayacağım. :A
Her şeye PR demen komik. :A Kaç sezondur şu diziyle uğraşıyorsun her yeni rakipte, ayrılıkta diziyle ilgili hayallere kapılıyorsun sonra hüsrana uğruyorsun. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Her şeye PR demen komik. :A Kaç sezondur şu diziyle uğraşıyorsun her yeni rakipte, ayrılıkta diziyle ilgili hayallere kapılıyorsun sonra hüsrana uğruyorsun. :A
E tamam her şeyin bir sonu var bu "sözde" hüsranın sonunun geldiğini de birkaç hafta sonra salı sabahı reytingler geldiğinde görürsünüz. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şaşırdım diziden ayrılacaktı galiba oyuncu YılKer diye bir fan grubu var galiba dizide adam gitmesin diye her yerde yorumları var bu da onlara 2. şok olmuştur :A