NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Ne mana ben olmasam seni edepli hanım hanımcık biri olarak tanıyacaktı bu dünya ben seni olduğun gibi tanıttım tatlım
Asıl bu dediğine ne mana?? Ben yalan söyleyen bir insan olsaydım çok da güzel oynardım senin de ruhun duymazdı hadi başka kapıya naşş.

Reactions: xemrexxx
Yasak Elma gibi fenomenleşmiş bir dizi böyle sessiz sedasız ve ruhsuz bir şekilde bitmemeliydi. İzlemiyorum bayadır ama bu sezon, özellikle de son bölümler çok sönük geçti, finali izlemedim bile... Öyle ya da böyle 5 küsür yılıma eşlik ederek hayatımda yer edinen dizilerden biri oldu. Şahikalı sezonlarla güzel bir şekilde hatırlayacağım diziyi...

Final gerçekten çok sıradandı. Çok daha iyi bir final bölümü ve son yazılabilirdi. Hiçbir etkisi ve sansasyonu olmadan ekrana veda etti böyle sönük bir son yakışmadı şanına...

Final çok sıradandı. 5 küsür yıllık yayın hayatına layık güzel bir final yazılabilirdi. Çok sönük bitti. Böyle bitmemeliydi. Antileri niye çatır çatır çatlamaya devam ettiler

Diziyi antileri güle oynaya final bölümüne taşımadan ben taşıdım

Bölüme gelince, bu yorumumu destekleyici olmuş
. Bu Bölüm hem Ender hemde Yıldız çok güzellerdi. Son sahnede Kerim ve Kaya sürprizi yapılsaydı fena olmazdı. 6 sezon dile kolay. Tüm ekibin emeğine sağlık.
Son iki bölümü eskileri hatırlatıp veya eski sahnelere benzeterek yad etmeye çalışıyorlar gibi

Reactions: Carpe Diem