NOW Yasak Elma - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: Dosi

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
  • Harika

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Zehra, Yıldız misal 😊
İzle anlarsın. Ben karakter değişimi olarak diyorum.

Haa evet alıntı bildirimi gelmemiş başluğıya yorum yazmaya gelmiştim gördüm yorumunu o yüzden geç yorum yazıyorum aynen Yıldızda Zehrada çok değişiyorlar 45.bölümdeyim net belli değişimleri :D

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Evett biraz kafamı dağılsın diyerek yoğunluk verdim 45.bölüme gelebildim yani Şahikalı bölümlere geldim
bu bölümlerde Alihan ve Zeynep sahneleri sardırıyorum klasik konular yazıldığı için sıkıcı geliyo o sahneler onun dışında Enderi izlemek şahane oluyor valla karşısına Şahika gelince dahada iyi olacağa benziyor bakalım daha neler izlicem :D

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Evett biraz kafamı dağılsın diyerek yoğunluk verdim 45.bölüme gelebildim yani Şahikalı bölümlere geldim
bu bölümlerde Alihan ve Zeynep sahneleri sardırıyorum klasik konular yazıldığı için sıkıcı geliyo o sahneler onun dışında Enderi izlemek şahane oluyor valla karşısına Şahika gelince dahada iyi olacağa benziyor bakalım daha neler izlicem :D
Yakında kurtulursun onlardan. İşte tam iyi kısımlara geldin. Ben de Şahika ile olan bölümlerde başlamıştım diziye :A
Neyse ben gidip kısa kısa videolar bakmaya devam edeyim. Senin gibi baştan sona bakamam. Kısa kısa beni kesiyor (ilk sezonlar yani)

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Yakında kurtulursun onlardan. İşte tam iyi kısımlara geldin. Ben de Şahika ile olan bölümlerde başlamıştım diziye :A
Neyse ben gidip kısa kısa videolar bakmaya devam edeyim. Senin gibi baştan sona bakamam. Kısa kısa beni kesiyor (ilk sezonlar yani)

Bende tam bakımıyorum sık sık sardırarak izliyorum iyi oluyor öyle :A

• Güldürdün

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Abla onlar gidince senaryo açılıyor resmen, onların düzensiz ilişkileri entrikanın önüne geçip diziyi keyifsizleştiriyordu. Şahika’nın girişi baya renklendirdi diziyi.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi