'Yasak Elma' Dalya Yapıyor! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
t25_yasak-elma-92-bolum-fragm-326.jpg

FOX'un sevilen dizisi 'Yasak Elma' gelecek hafta 100. bölümüyle ekrana geliyor!

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu; başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade, Nilperi Şahinkaya ve Gülenay Kalkan Ünlüğlu'nun paylaştığı yapım gelecek hafta yayınlanacak olan 100. bölümüyle dalya yapacak.

Senaryosunu Melis Civelek ile Zeynep Gür'ün kalem aldığı dizi, sezon başında başrol ayrılıkları yaşadı ancak oranlarını arttırarak pazartesi akşamları ekrana damga vurmaya devam etti.

'Yasak Elma' 100. bölümüyle 1 Mart Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

Son düzenleme:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,144
Puanı
860
@Emre Ozansoy bu konu için önce 99. Bölümün yayınlanmasını beklemen gerekmezmiydi :A
En azından bazıları gibi söylediğin haberi fırsata çevirip konu açmıyor :A insan etiketler bari haberi benden aldı yoksa haberi bile yoktu (Lafım sana değil Dosicim mesajımı görürse anlar o kişi)

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: EmreCan and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
En azından bazıları gibi söylediğin haberi senin haberin olmadan fırsata çevirip konu açmıyor:A (Lafım sana değil Dosicim mesajımı görürse anlar o kişi)
Mantıken akşamki bölümden sonra yayınlaması gerekirdi. Emre'de çabuk alınıyor. Normal bir soru sordum ama hemen küsmüş anlaşılan :A

Edit: net anladım kime olduğunu :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
En azından bazıları gibi söylediğin haberi fırsata çevirip konu açmıyor :A insan etiketler bari haberi benden aldı yoksa haberi bile yoktu (Lafım sana değil Dosicim mesajımı görürse anlar o kişi)
Buralara girersek biri de çıkıp savunduğun kişinin aynı şeyi yaptığını çok rahat söyler sana. Herhangi bir konuda bir kaynak ya da bir haberden bahsettiğimde Emre’nin hemen açtığını biliyorum. Bence sen avukatlık yapmayı bırak kişiler arasında yaşanan onlar arasında kalsın. :A

• Harika
Reactions: Aserat

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,144
Puanı
860
Mantıken akşamki bölümden sonra yayınlaması gerekirdi. Emre'de çabuk alınıyor. Normal bir soru sordum ama hemen küsmüş anlaşılan :A

Edit: net anladım kime olduğunu :A
Olsun fragman yayınlandı ya o da öyle düşündü demek ki :) dediğim gibi o kişi gibi yapmıyor en azından haberini fırsata çevirip konu açmıyor :A (Senden habersiz)

Harika o zaman :A umarım bu mesajımı görür de az bile olsa yüzü kızarır bi daha yapmaz.
------

Buralara girersek biri de çıkıp savunduğun kişinin aynı şeyi yaptığını çok rahat söyler sana. Geçen sene herhangi bir konuda bir kaynak ya da bir haberden bahsettiğinde Emre’nin hemen açtığını biliyorum. Bence sen avukatlık yapmayı bırak kişiler arasında yaşanan onlar arasında kalsın. :A
Avukatlık yapmıyorum sadece onun gibi yapmadığını söyledim :)

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Olsun fragman yayınlandı ya o da öyle düşündü demek ki :) dediğim gibi o kişi gibi yapmıyor en azından haberini fırsata çevirip konu açmıyor :A (Senden habersiz)

Harika o zaman :A umarım bu mesajımı görür de az bile olsa yüzü kızarır bi daha yapmaz.
@Emre Ozansoy ile aramızda sorun yok zaten. Ben takılıyorum :A
Bu arada şaka maka dizi 100ü buluyor vay be :Z
Çok uzasın istemiyorum ama bu aralar senaryo yine zirve durumda :A Akşam çok güleceğiz :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

------

Avukatlık yapmıyorum sadece onun gibi yapmadığını söyledim :)
İşte yapmadığını bilemezsin. :)

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,144
Puanı
860
@Emre Ozansoy ile aramızda sorun yok zaten. Ben takılıyorum :A
Bu arada şaka maka dizi 100ü buluyor vay be :Z
Çok uzasın istemiyorum ama bu aralar senaryo yine zirve durumda :A Akşam çok güleceğiz :A
Ben de farkındayım aranızın kötü olmadığının :A :Z sadece o kişiye buradan hatırlatmak istedim yaptığını :D

Evet ya ilk fragmanına bakıyorum dizinin 10 bölüm sürer falan diyorlardı :A :Z

Gene harika senaryo :Z. Aynen :Z
------

İşte yapmadığını bilemezsin. :)
Bildiğim için konuşuyorum zaten :)

• Harika
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben de farkındayım aranızın kötü olmadığının :A :Z sadece o kişiye buradan hatırlatmak istedim yaptığını :D

Evet ya ilk fragmanına bakıyorum dizinin 10 bölüm sürer falan diyorlardı :A :Z

Gene harika senaryo :Z. Aynen :Z
------

Bildiğim için konuşuyorum zaten :)
Bilmediğin çok net. Yamaç Okur ve Moviegraf örneklerimi sunuyorum. Anlayan anlar zaten.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Vay be daha dün gibi hatırlıyorum Halit'in Yıldız için Ender'i evden atıp eski mahallesine yolladığını. Zaman çok çabuk geçmiş, Halit de öldü zaten. :A Neyse valla şu senaryoyla devam ederse nice nice 100'lere ama bozarsa aynı şeyi diyemeyeceğim. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,826
Puanı
1,060
Vay be bitebilir falan diye konuşulduğu zamanlar olmuştu dizi 100.bölüme gelmiş bee :D

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Fox'un kaç yıldır yoluna devam eden dizisi,yapımcılara ve senaristlere tebrikler iyi iş çıkardılar dizi ana konusundan çıktı artık komedi dizisine dönüştü ama seyirciyi hala kaybetmiyor zaman zaman düşüyor ama yine kendini toparlıyor bu gidişle sorunsuz devam eder.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Vay be bitebilir falan diye konuşulduğu zamanlar olmuştu dizi 100.bölüme gelmiş bee :D
Arka Sokaklar senaristi 1, Yasak Elma senaristi 2... İzleyici başka işlere yöneldiği an tekrar çekmeyi, üstüne yeni izleyici katmayı çok iyi başarıyorlar.
Vay be daha dün gibi hatırlıyorum Halit'in Yıldız için Ender'i evden atıp eski mahallesine yolladığını. Zaman çok çabuk geçmiş, Halit de öldü zaten. :A Neyse valla şu senaryoyla devam ederse nice nice 100'lere ama bozarsa aynı şeyi diyemeyeceğim. :A
Ender'in Yıldız'a "kocamı baştan çıkaracaksın" dediği, yine Ender'in "ben köprüleri yakmam, altındaki nehri kurutur üzerine beton dökerim" dediği fragmanları daha dün gibi hatırlıyorum bende. :A Zaman ne çabuk geçti cidden.

Bir 100 bölüm daha görsek fena olmaz sanki. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Arka Sokaklar senaristi 1, Yasak Elma senaristi 2... İzleyici başka işlere yöneldiği an tekrar çekmeyi, üstüne yeni izleyici katmayı çok iyi başarıyorlar.

Ender'in Yıldız'a "kocamı baştan çıkaracaksın" dediği, yine Ender'in "ben köprüleri yakmam, altındaki nehri kurutur üzerine beton dökerim" dediği fragmanları daha dün gibi hatırlıyorum bende. :A Zaman ne çabuk geçti cidden.

Unutmak mümkün mü o efsane bölümleri. Mesela şey vardı birde 12. bölümde Yıldız, Ender'i mekandan kovuyordu. :A

Bozmadan gidecekse mükemmel bile olur. :Z

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,826
Puanı
1,060

Aynen öyle ikiside seyircinin neyi sevdiğini çok iyi biliyorlar :D

• Beğendim