Yasak Elma 3. Sezon Tanıtım Fragmanı | FOX

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Şafak Pekdemir, Nesrin Cavadzade ve Barış Kılıç gibi isimlerin yer aldığı FOX TV dizisi 'Yasak Elma'nın 3. sezon tanıtımı yayınlandı!

Bu akşam sezon finali yapan dizinin sonunda 3. sezon yaşanacaklara dair sürpriz bir fragman verildi.

"Yasak Elma" yeni sezonuyla Eylül'de FOX TV'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,905
Puanı
1,061
Merve çakması baş kadın karakter, Sarmaşık'ta çekim yapma, şamdanla kafaya vurma ve şimdi de UTC gibi yeni sezon fragmanını bölümden sonra yayınlama.. Taklitler sadece asıllarını yaşatır. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yeni sezonda o sulardan çıkacak tüm gücüyle, tam gaz devam kötülüğe :A Koskoca Halit'İ çökerttik herkes ayağını denk alsın :A

Ben ne düşündüm. :A Ender kafasına darbeyi alınca felç oldu sandım o arabadan tekerlekli sandalye ile inecek sandım Yıldız çıktı. :F @sokak sanati @ozmoturk

• Güldürdün
Reactions: serhatt

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Merve çakması baş kadın karakter, Sarmaşık'ta çekim yapma, şamdanla kafaya vurma ve şimdi de UTC gibi yeni sezon fragmanını bölümden sonra yayınlama.. Taklitler sadece asıllarını yaşatır. :A

Onlar dünyanın suyunu harcayıp masada yemek yememişler miydi. :F Bizim 3. sezon senaryomuz hazır direkt sahne çekmişiz işte bu yüzden erken final yapmayacağız, dibi göremeyeceğiz. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Yeni sezonda herkes rütbesini bilecek :A :A

maxresdefault.jpg

• Güldürdün
Reactions: alperuz