Yasak Şerbo vol. 24675685

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
135,468
Puanı
1,061
Aynı senaristlerin yazdığı Kızılcık Şerbeti dizisi Yasak Elma'dan alıntıladığı repliklerle konuşulmaya devam ediyor...

------

Azıcık orjinallik ama yani son 10 yılın en efsane dizisi yasak elma diye sürekli de aşırma yapılmaz ki canım :A :A @Angelica @Carpe Diem @serhatt @cookies @mrt-06 @ozmoturk @Aserat @offensive @Hazem @Yakamoz-Asi @The_Erinch @Özgür @batuhankaralar @Emre Ozansoy @Dosi @Zeyno

Aynı senaristlerin yazdığı Kızılcık Şerbeti dizisi Yasak Elma'dan alıntıladığı repliklerle konuşulmaya devam ediyor...

------

Azıcık orjinallik ama yani son 10 yılın en efsane dizisi yasak elma diye sürekli de şaşırma yapılmaz ki canım :A :A @Angelica @Carpe Diem @serhatt @cookies @mrt-06 @ozmoturk @Aserat @offensive @Hazem @Yakamoz-Asi @The_Erinch @Özgür @batuhankaralar @Emre Ozansoy @Dosi @Zeyno
Of hayatsızlıktan ne yapacağını şaşırdın Google'da aratınca Şerbo'dan bağımsız bir sürü sonuç çıkıyor hatta @xBUGRAx üniversitedeyken hocasından bile duymuş yani zaten var olan bir söz. :A

• Güldürdün
Reactions: offensive
Forumda olmayanları şahit göstererek kurtulamazsın :A
İnsan değil mi niye şahit göstermeyeyim. :A Senin bu sözü Yasak Elma'ya ait zannetmenden daha mantıklı. :A
------

Taklit diye dalga geçenler daha birkaç hafta öncesine kadar ağzının suyu aka aka diziyi izliyordu semazenler bile bu kadar hızlı dönmüyor. :F

• Beğendim
Reactions: offensive
İnsan değil mi niye şahit göstermeyeyim. :A Senin bu sözü Yasak Elma'ya ait zannetmenden daha mantıklı. :A
------

Taklit diye dalga geçenler daha birkaç hafta öncesine kadar ağzının suyu aka aka diziyi izliyordu semazenler bile bu kadar hızlı dönmüyor. :F
Sözün sahibi mi demişim yasak elmadan alıntılar arttı diyorum sadece azıcık özgün olunmalı :A

Diğer kısımdaki taş bana değil sanırım :F

Sözün sahibi mi demişim yasak elmadan alıntılar arttı diyorum sadece azıcık özgün olunmalı :A

Diğer kısımdaki taş bana değil sanırım :F
Ben de diyorum ki orada kullanılması alıntı yapıldığı anlamına gelmiyor senaristlerin yazmayı sevdiği anlamına geliyor (ayrıca koyduğun video Elma'nın ilk bölümlerinden yani üstünden aşırı uzun zaman geçmiş). :A

Taklitler aslını yaşatır. :bhr:

Her ne kadar profil fotonu beğenmesemde bu sözü yazacaktım bende :A

Konun bu bölüme daha uygun @xemrexxx

Bu arada farklı bir deyim :A

@xemrexxx işin gücün yokmu senin nerelerden ne çıkarıyorsun ya bu arada hafıza da maşallah replikte unutmuyosun :A

Ben de diyorum ki orada kullanılması alıntı yapıldığı anlamına gelmiyor senaristlerin yazmayı sevdiği anlamına geliyor (ayrıca koyduğun video Elma'nın ilk bölümlerinden yani üstünden aşırı uzun zaman geçmiş). :A
Olsun ilk olarak atanamayan düşük profilli komik Firdevs yöreoğlu asuman ablam söylemiş oluyor:X Pink panterden daha çok yakışır kendisine :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi
Taklitler aslını yaşatır. :bhr:

Of hayatsızlıktan ne yapacağını şaşırdın Google'da aratınca Şerbo'dan bağımsız bir sürü sonuç çıkıyor hatta @xBUGRAx üniversitedeyken hocasından bile duymuş yani zaten var olan bir söz. :A

Her ne kadar profil fotonu beğenmesemde bu sözü yazacaktım bende :A

Konun bu bölüme daha uygun @xemrexxx

Bu arada farklı bir deyim :A

@xemrexxx işin gücün yokmu senin nerelerden ne çıkarıyorsun ya bu arada hafıza da maşallah replikte unutmuyosun :A
Utanma kalmamış hiç 😱 @serhatt @cookies @Zeyno @mrt-06 @batuhankaralar @ozmoturk @Carpe Diem @The_Erinch @12.Adam @Özgür @offensive @Hazem